Matka se nemohla zbavit syna. Z bytu v Rooseveltově ulici ho museli v noci vykázat strážníci

0
685
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 13. září v 8.55 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že u křižovatky u Family centra pobíhá ve vozovce lovecký pes. Hlídka psa na místě odchytla a převezla jej do psího útulku v Sečské ulici. Šlo o italského ohaře, hnědobílé barvy, s červeným obojkem.

V ulici Strojařů bránilo auto průjezdu dalších vozidel

Před desátou dopoledne vyjížděla hlídka strážníků do ulice Strojařů, kde mělo jedno z parkujících vozidel bránit průjezdu ostatním řidičům. Hlídka vozidlo nalezla a prostřednictvím lustrace zjistila jeho majitele. Toho se však hlídce nepodařilo kontaktovat, a tak na auto umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání přestupku.

Parkovačka za stěračem auta ve Vlčnovské ulici

Další případ špatného parkování řešila hlídka krátce po poledni. Tentokrát měla vozidla parkovat před přechodem pro chodce ve Vlčnovské ulici. Oznámení bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy za stěrač vozidla.

Dvě malá koťata donesená do chrudimského Albertu

Po 14. hodině oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Albert, že mu jeden ze zákazníků donesl krabici se dvěma malými koťaty, která prý nalezl na parkovišti před obchodním domem. Hlídka po domluvě s pracovnicí útulku koťata od muže převzala a převezla je do útulku v Sečské ulici.

Žena dostala pokutu za špatné parkování v Tovární ulici

V 15.17 hodin se na strážníky obrátila řidička, která uvedla, že parkuje v Tovární ulici a už delší dobu ji zde blokuje jiné auto. Po příjezdu hlídky se k vozidlu dostavila řidička, s níž byl přestupek řešen uložením blokové pokuty.

Neshody matky se synem v Rooseveltově ulici

Po 22. hodině vyjížděla hlídka k oznámení o rodinných neshodách v Rooseveltově ulici. Na místě bylo zjištěno, že syn oznamovatelky přišel k ní domů v podnapilém stavu. Údajně se pořezal na ruce a krku a poté odešel. O dvacet minut později sám telefonicky kontaktoval strážníky a uvedl, že je zpátky u své matky a vše je v pořádku. Ve 23.19 hodin však volala jeho matka s tím, že má se synem opět problémy. Hlídka muži sdělila, že nemá na uvedené adrese trvalý pobyt, a jelikož ho matka v bytě nechce, musí odejít pryč. Muž výzvy uposlechl a z místa odešel.

Strážníci vykázali bezdomovce z autobusové zastávky

Ve čtvrtek 14. září v 05.21 hodin oznámil muž na linku 156, že na autobusové zastávce na Palackého třídě spí bezdomovec. Hlídka bezdomovce nalezla a po probuzení jej vykázala ze zastávky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here