Stížnost na odstavené cirkusové přívěsy u nákladové rampy chrudimského Albertu

0
1353
Ilustrační foto: Pixabay.com

V úterý 12. září krátce před sedmou ráno kontaktoval strážníky pracovník Vodárenské společnosti Chrudim, neboť bylo třeba vyrozumět řidiče automobilu zaparkovaného v ulici Přemysla Otakara, jenž bránil dělníkům v přístupu ke kanalizaci, kterou bylo třeba uzavřít z důvodu prováděných prací. Po příjezdu hlídky se už však žádný automobil na místě nenacházel.

Štěně pobíhající u křižovatky na Palackého třídě

Ve 12.42 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že poblíž okružní křižovatky na Palackého třídě volně pobíhá štěně. Hlídka následně prověřila místo i přilehlé okolí, avšak s negativním výsledkem.

Nesprávně zaparkované auto bránilo přijezdu sanitek

Před 17. hodinou obdrželi strážníci telefonické oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu, který v areálu nemocnice ve Václavské ulici bránil v příjezdu sanitních vozů. Strážníci uvnitř nemocnice vyhledali jeho řidičku, která doprovázela na lékařské ošetření příbuzného. Po vyřešení dopravního přestupku žena svůj automobil neprodleně přeparkovala.

Cirkusové přívěsy u nákladové rampy hypermarketu

O necelou hodinu později byli strážníci přivoláni k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde se měly na příjezdové komunikaci k nákladové rampě nacházet odstavené cirkusové přívěsy. Hlídka oznámení prověřila, na uvedeném místě však žádný přestupek nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here