Agresivní muž kopal do dveří Azylového domu v Chrudimi a převracel kontejnery. Putoval proto v poutech na záchytku

0
578
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 14. září v 8.42 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v Družstevní ulici porušují parkující vozidla dopravní značení zákaz stání. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel, kteří byli předvoláni k projednání dopravního přestupku.

Sedm parkovaček rozdaných v Průmyslové ulici

O necelé dvě hodiny později vyjížděla hlídka strážníků k dalšímu případu špatného parkování, tentokrát v Průmyslové ulici, kde mělo jít o stání vozidel v zákazu zastavení a na chodníku. Strážníci zde nalezli celkem sedm špatně parkujících vozidel, za jejichž stěrače byly opět umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Chlapec sebral v Kauflandu autíčko. Strážníci domlouvali jeho matce

V 17.25 hodin volala zaměstnankyně obchodního domu Kaufland, že zadrželi v prodejně nezletilou osobu, která se dopustila krádeže zboží. Hlídka zjistila, že zde malý chlapec strčil do kapsy autíčko v hodnotě 54,90 Kč. Celý případ byl na místě řešen za přítomnosti matky chlapce. Žena byla poučena o synově jednání a o dalším postupu ze strany strážníků. Odcizené autíčko bylo vráceno neporušené zpět do prodeje.

Agresor z Malecké ulice nadýchal přes tři promile

Okolo půl deváté večer se na strážníky obrátila žena, která uvedla, že se v Malecké ulici pohybuje opilý muž, který kope do dveří azylového domu a převrací kontejnery. Na místo se neprodleně vypravila hlídka strážníků, která zjistila, že jde o muže z Chrudimi, se kterým byly už v minulosti opakovaně problémy. Dotyčný byl silně opilý a dechovou zkouškou mu bylo naměřena hodnota 3,17 promile alkoholu. Následně byl tedy převezen do Chrudimské nemocnice, kde lékař rozhodl o jeho převozu a umístění do protialkoholní záchytné stanice. Vzhledem k mužově agresivitě jej museli strážníci před převozem na záchytku spoutat. Pouta byla muži sejmuta až při jeho předání personálu záchytky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here