Neohlášená hudební produkce v restauraci U Stadionu budila obyvatele sídliště

0
787
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 16. září v 06.55 hodin volal strážníkům místní občan s tím, že jsou na kruhové křižovatce na Palackého třídě rozsypané žulové dlažební kostky. Po příjezdu zastihla hlídka na místě pracovníky, kteří už stavební materiál odklízeli.

Nalomená větev v Městském parku ohrožovala chodce

Před půl jedenáctou dopoledne byli strážníci přivoláni do Městského parku, kde místní občan zaregistroval na jednom ze stromů nalomenou větev, která by při pádu mohla zranit procházející lidi. Hlídka oznámení prověřila, rizikové místo poté zajistila a přivolala hasiče, kteří nalomenou větev odřízli.

Ležící muž v ulici Čs. partyzánů byl schopen chůze

Přibližně ve 22 hodin obdrželi strážníci oznámení o ležícím muži v ulici Čs. partyzánů. Protože se dotyčný po probuzení orientoval a byl zdravotně v pořádku, odešel z místa sám.

Rušení nočního klidu z restaurace v sídlišti U Stadionu

V neděli 17. září v 01.26 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do sídliště U Stadionu, kde docházelo k rušení nočního klidu hlukem z místní restaurace. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že v uvedeném podniku probíhá neohlášená hudební produkce, která byla ihned ukončena. Strážníci celou událost zadokumentovali a následně ji postoupí příslušnému odboru městského úřadu k dořešení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here