Sanita musela odvézt z ulice Obce Ležáků silně opilého chlapce. Strážníci teď zjišťují, kdo mu nalil alkohol

0
445
Foto: Pixabay.com

V pátek 15. září před osmou ráno kontaktovala strážníky obyvatelka Smetanovy ulice a žádala o radu, jak postupovat v případě, že nenalezla klíče od své garáže. Hlídka paní předala telefonický kontakt na zámečnické firmy, které jsou schopny po domluvě provést výměnu zámku garážových vrat.

Čtyři parkovačky rozdané v Lázeňské ulici

V 9.20 hodin upozornil strážníky místní občan na špatné parkování automobilů v Lázeňské ulici. Hlídka zde zaregistrovala celkem čtyři takto zaparkovaná auta, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, aby si je předvolala k projednání dopravního přestupku.

Kontejner na Tyršově náměstí bránil rozhledu v dopravě

Asi v 16.30 hodin byli strážníci přivoláni k Tyršovu náměstí, kde měl neznámý muž přemísťovat kontejner určený ke sběru odpadu. Dotyčný vzápětí hlídce uvedl, že nádobu na odpad přesunul jinam, neboť byla původně umístěna nevhodně a bránila řidičům v rozhledu při vyjíždění ze dvora. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

Pět parkovaček za stání na chodníku v ulici Přemysla Otakara

Po 23. hodině obdrželi strážníci telefonické oznámení o automobilu parkujícím v ulici Přemysla Otakara na chodníku. Hlídka zde zaregistrovala celkem pět takto zaparkovaných vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Chlapec nebyl schopen reagovat na podněty strážníků

V sobotu 16. září v 01.32 hodin vyjeli strážníci na základě telefonátu občana do ulice Obce Ležáků, kde ležel v trávě silně podnapilý mladík. Jelikož chlapec vůbec nereagoval na podněty hlídky, byla na místo přivolána sanita Rychlé záchranné služby, která jej převezla do nemocnice. Kdo tomuto mladíkovy podal alkohol, bude předmětem dalšího šetření.

Pětadvacet lidí pokřikovalo časně ráno v Široké ulici

Krátce po páté ráno volal na linku 156 místní občan s tím, že v Široké ulici postává skupinka lidí, která svým křikem ruší noční klid. Hlídka zde zastihla přibližně 25 lidí, kteří zde skutečně pokřikovali. Strážníkům se v rámci možností podařilo situaci uklidnit a poté setrvali na místě do doby, než se lidé rozešli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here