V Široké ulici byla zatčena hledaná dvojice a předvedena strážníky na policii

0
628
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 19. září před 13. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Pardubické ulice, kde se měl na parkovišti nacházet zaparkovaný automobil, v němž podle oznamovatele přebýval bezdomovec. Hlídka ve vozidle, jež připomínalo autovrak, nikoho nezastihla, ale vše nasvědčovalo tomu, že se přijaté oznámení zakládá na pravdě. Provedenou lustrací auta strážníci zjistili jeho majitele, kterého telefonicky vyzvali, aby situaci řešil. Ten přislíbil, že automobil do konce tohoto týdne z parkoviště odstraní. O zjištěných skutečnostech byl zpětně informován oznamovatel a strážníci na místě provedou kontrolu.

Hledaná dvojice byla přistižena v Široké ulici

Po 15. hodině požádala strážníky o spolupráci Policie ČR ve věci pátrání po dvou hledaných osobách, muži a ženě. Hlídka následně tuto dvojici zaregistrovala v Široké ulici. Protože šlo o osoby hledané policií, byly strážníky předvedeny na Obvodní oddělení Policie ČR v Chrudimi.

Muž rozkopl večer dveře nádražní budovy

Krátce po půl deváté večer obdrželi strážníci oznámení, že jistý muž rozkopl nohou dveře u budovy nádraží Českých drah v Nerudově ulici. Protože hlídka musela v danou chvíli dohlížet na průjezd konvoje s tubusy ulicemi města, bylo oznámení telefonicky předáno operačnímu důstojníkovi Policie ČR k dalšímu opatření.

Odchycený bernský salašnický pes v Dašické ulici

Ve 21.18 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že odchytl v Dašické ulici volně pobíhajícího psa, kterého dopraví do místního útulku. Strážníci tedy vyjeli do Sečské ulice, kde od muže zvíře převzali. Poté byl tento bernský salašnický pes umístěn do připraveného kotce v chrudimském útulku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here