Opilá návštěvnice herny v Topolské ulici napadala ostatní hosty i personál

0
603
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 20. září před osmou ráno vyjížděli strážníci do Slatiňan, kde měl volně pobíhat německý ovčák. Hlídka provedla kontrolu lokality, kterou oznamovatel uvedl, avšak psa nenalezla.

Auta na autobusové zastávce na Palackého třídě

Ve 13.49 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že na Palackého třídě parkují vozidla na autobusové zastávce. Strážníci na místě zjistili, že uvedená vozidla se zde už nenachází.

Jedna pokuta a osm parkovaček ve Štěpánkově ulici

V 17.57 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o špatném parkování ve Štěpánkově ulici. Oznámení zde bylo vyřešeno uložením jedné pokuty a dále umístěním celkem osmi výzev pro nepřítomné řidiče vozidel, kteří jsou předvoláni k projednání dopravního přestupku.

Strážníci rozdali pět parkovaček v Malecké ulici

Do třetice vyjížděla hlídka ke stížnosti na špatné parkování před 21. hodinou, tentokrát do Malecké ulice, kde měla u domu čp. 1121 vozidla parkovat v křižovatce a na vodorovném dopravním značení. Strážníci zde zaznamenali celkem pět špatně parkujících vozidel, na která vzápětí umístili výzvy pro nepřítomné řidiče.

Opilá žena odmítala opustit hernu v Topolské ulici

Ve čtvrtek 21. září v 01.25 hodin volala obsluha herny v Topolské ulici, že má problém s opilou ženou, která nechce i přes skončenou provozní dobu z herny odejít. Hlídka zjistila, že jde o ženu s trvalým pobytem ve Valašském Meziříčí, která v herně slovně a fyzicky napadala hosty i personál. Celý případ byl proto strážníky zadokumentován a následně bude postoupen k dořešení věcně příslušnému správnímu orgánu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here