Muž, který měl onanovat před dětmi na hřišti v Koželužské ulici, byl předveden strážníky na policii

0
667
Foto: Pixabay.com

V pátek 22. září krátce po deváté ráno obdrželi strážníci městská policie telefonické oznámení, že v areálu garáží ve Škroupově ulici parkuje automobil přímo před garáží. Hlídka zde shledala, že uvedené auto neparkuje přímo před vjezdem do garáže, nýbrž u protilehlé zdi a ve výjezdu z garáže tedy majiteli nebrání. Po ověření, že tento automobil nebyl odcizen, strážníci odjeli, neboť přestupkové jednání v tomto případě nezaznamenali.

Auto bránilo ve Štěpánkově ulici ve vykládce stavebního materiálu

Před 11. hodinou byla hlídka strážníků přivolána do Štěpánkovy ulice, kde jeden ze zaparkovaných automobilů bránil ve vykládce stavebního materiálu u jednoho z domů. Majitelka materiálu v oznámení uvedla, že požádala majitele zaparkovaného auta, aby místo uvolnil a nekomplikoval tak vykládku. To sice muž přislíbil, ale prozatím tak neučinil, proto se obrátila na strážníky. Ti dotyčného řidiče kontaktovali a muž následně automobil přeparkoval.

Údajně onanující Chrudimák s obviněním dětí nesouhlasí

Ve 13.09 hodin volala na linku 156 mladá žena, že její malý syn přiběhl domů s tím, že na hřišti v Koželužské ulici je muž, který se obnažuje a onanuje. Oznamovatelka strážníkům zároveň uvedla popis tohoto člověka, který měla k dispozici od svého syna a dodala, že muž následně odešel směrem k Širokým schodům. Hlídka muže, který odpovídal uvedenému popisu, dostihla přímo na Širokých schodech. Protože na výzvu strážníků nemohl žádným způsobem prokázat svoji totožnost, byl předveden na Obvodní oddělení Policie ČR v Chrudimi, kde byla totožnost zjištěna. Vzhledem k tomu, že byl tento místní obyvatel podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku a s přestupkem nesouhlasil, tvrdil totiž, že na hřišti v Koželužské ulici vůbec nebyl, hlídka celou událost zadokumentovala a následně věc postoupí přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi k dořešení.

Zraněný holub na balkóně domu na Masarykově náměstí

Po 17. hodině vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Masarykovo náměstí, kde obyvatelka domu zaregistrovala na svém balkónu zraněného holuba. Hlídka po příjezdu od oznamovatelky ptáka s poraněným křídlem převzala. Protože holub neměl žádný identifikační kroužek, byl po telefonické domluvě předán do péče pracovníků záchranné stanice živočichů.

Rušení nočního klidu ve Václavské ulici

Před 23. hodinou byli strážníci upozorněni, že v jednom z domů ve Václavské ulici dochází k rušení nočního klidu hlukem, který vychází z konkrétního bytu. Po příjezdu hlídky byl ale v domě klid. Následně obyvatelka dotyčného bytu ke stížnosti uvedla, že se stará o postiženého syna, který se s ohledem na své onemocnění může občas chovat hlučně. Hlídka během šetření žádné přestupkové jednání nezaregistrovala a o zjištěných skutečnostech informovala oznamovatele.

Během soboty nikdo strážníky nepotřeboval

V sobotu 23. září neobdrželi strážníci od občanů žádné oznámení, a tak se věnovali pochůzkové službě v ulicích města a v přilehlých částech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here