Nájemník ubytovny v ulici Čs. armády usnul nad ránem při vaření jídla a zamořil dýmem celý objekt

0
604
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 21. září v 10.36 hodin přijali strážníci oznámení, že na Masarykově náměstí parkuje dodávkové vozidlo na chodníku. Hlídka na uvedené auto umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Bezdomovec dělal na Palackého třídě nepořádek

V 11.24 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v ulici Palackého třída za domem čp. 276 leží bezdomovec, který má okolo sebe nepořádek. Hlídka zjistila, že jde o místního bezdomovce, který se orientoval a byl schopen samostatné chůze. Nepořádek, který na místě způsobil, za přítomnosti hlídky uklidil a poté z místa odešel.

Stejný bezdomovec spal u restaurace Kateřina

Ke stejnému bezdomovci vyjížděla hlídka o dvě hodiny později, tentokrát k restauraci Kateřina. Zde muž hlídce uvedl, že se mu chtělo spát, a tak si tu lehl a usnul. Po projednání věci z místa odešel.

Auta v Husově ulici obcházely podezřelé osoby

Před 19. hodinou prověřovala hlídka strážníků oznámení o výskytu podezřelých osob v Husově ulici. Jak oznamovatel uvedl, čtyři mladíci zde obcházeli zaparkovaná vozidla. Strážníci provedli kontrolu ulice a přilehlého okolí, avšak mladíky odpovídající popisu nenalezli. Dále hlídka provedla kontrolu zaparkovaných vozidel a všechna byla v pořádku, bez zjevného poškození.

Sražená srna na výpadovce na Markovice

Po tomto případu vyjížděla hlídka k oznámení o sražené srně, která se měla nacházet u vozovky při výjezdu z Chrudimi na Markovice. Z místa byl kontaktován člen Mysliveckého sdružení Bylany, který sraženou srnu odklidil.

Čtyři parkovačky před domem v Malecké ulici

Stejně jako v předchozím dni vyjížděla hlídka okolo 21. hodiny k oznámení o parkování vozidel v křižovatce v Malecké ulici u domu čp. 1118. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním čtyř výzev za stěrače špatně parkujících vozidel.

Noční rvačka šesti osob před restaurací Kateřina

Ve 23.38 hodin přijal operační pracovník oznámení o údajné rvačce šesti osob před restaurací Kateřina. Po příjezdu hlídky byl už na místě klid a nikdo se zde nenacházel.

Dým vycházející z ubytovny v ulici Čs. armády

V pátek 22. září před čtvrtou ráno vyjížděli strážníci k oznámení do ubytovny v ulici Čs. armády. Jak oznamovatel uvedl, v této ubytovně zaregistroval silný dým. Hlídka na místě zjistila, že dým pochází z jednoho z bytů, v němž si muž vařil jídlo a usnul při tom. Prostor ubytovny byl tedy vyvětrán, k žádné škodě na majetku či zdraví ale nedošlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here