Obyvatel Vlčnova žil chvíli v přesvědčení, že byl okraden. S penězi však odjela nakupovat jeho přítelkyně

0
538
Foto: Pixabay.com

V neděli 24. září v 11.03 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že se na jedné z autobusových zastávek zdržuje bezdomovec, který tam dělá nepořádek. Hlídka zde zastihla místního bezdomovce, který nejprve nepořádek uklidil a poté byl z místa vykázán.

Opilec nadýchal před Albertem takřka čtyři promile

Ve 12.15 hodin byli strážníci přivoláni k hypermarketu v ulici Dr. Milady Horákové, kde ležel opilý muž. Hlídka provedla u tohoto muže s bydlištěm ve Skutči orientační dechovou zkoušku, při které mu naměřila hodnotu 3,76 promile alkoholu. Poté byl dotyčný převezen k vyšetření do nemocnice, kde službu konající lékař rozhodl o jeho umístění do Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, kam byl muž převezen a předán personálu stanice.

Obyvatel Vlčnova zjistil, že je bez finanční hotovosti

Asi v 15.15 hodin se na strážníky obrátil obyvatel Vlčnova, který zjistil, že postrádá finanční hotovost, kterou mu někdo odcizil. Oznamovatel hlídce po příjezdu nakonec uvedl, že došlo k nedorozumění, neboť zmíněné peníze vzala jeho přítelkyně, která odešla na nákup. Protože k přestupkovému jednání nedošlo, strážníci zase odjeli.

Vyvěrající voda z uzávěru v sídlišti Víta Nejedlého

Přibližně o hodinu později upozornila strážníky místní žena na to, že v sídlišti Víta Nejedlého vytéká z uzávěru voda. Hlídka oznámení prověřila a následně vyrozuměla Vodárenskou společnost Chrudim, která přislíbila, že závadu odstraní.

Nález peněženky s doklady a penězi v Široké ulici

Před 17. hodinou se do služebny strážníků dostavil místní občan, který v Široké ulici nalezl peněženku s doklady a s finanční hotovostí. Hlídka nález od muže převzala a následně jej předala do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim, jehož pracovnice majitele věcí o nálezu vyrozumí.

Parkovačka po udání před domem v Malecké ulici

V 17.06 hodin požádal o příjezd strážníků do Malecké ulice místní občan, který u jednoho z domů zaregistroval nesprávně zaparkovaný automobil, jehož řidič porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka za stěrač tohoto auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here