Paní volala strážníkům, že našla v Pardubické ulici mrtvou kočku. Jak se ale ukázalo, byl to zajíc

0
1741
Zajíc polní. Foto: Pixabay.com

V úterý 26. září krátce před osmou ráno byli strážníci přivoláni do Pardubické ulice, kde místní žena zaregistrovala uhynulou kočku. Po příjezdu hlídka zjistila, že nejde o kočku, ale o zajíce, kterého strážníci dopravili do Veterinární kliniky Na Valech k odborné likvidaci.

Jedna parkovačka na automobilu v Lázeňské ulici

V 8.41 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v Lázeňské ulici. Hlídka tedy za stěrač tohoto auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Odchycený stafordšírský bulteriér v Čáslavské ulici

Asi ve 12.30 hodin vyjeli strážníci do Čáslavské ulice, kde místní občan odchytl volně pobíhajícího psa plemene stafordšírský bulteriér. Hlídka zvíře od oznamovatele převzala a dopravila jej do psího útulku v Sečské ulici, kde byl pes umístěn do připraveného kotce.

Stížnost na zeminu na silnici poblíž smuteční síně

Přibližně o hodinu později volal na linku 156 místní muž s tím, že nedaleko smuteční síně někdo nakládá zeminu, čímž dochází ke znečištění vozovky. Strážníci po příjezdu jednali s odpovědným pracovníkem stavební firmy, který zjednal nápravu a zajistil vyčištění komunikace.

Parkovačka za nesprávné parkování v Novoměstské ulici

Před 19. hodinou byla hlídka strážníků přivolána do Novoměstské ulice, kde se podle telefonického oznámení nacházel nesprávně zaparkovaný automobil. Strážníci proto na vozidlo umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Kdo udává pravidelně motoristy v Malecké ulici?

Ve 20.52 hodin kontaktoval strážníky místní občan s tím, že se v Malecké ulici nachází nesprávně zaparkovaná vozidla, jejichž řidiči porušili vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka zde zaregistrovala celkem tři automobily, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here