Majitelce domu v Malecké ulici prostřelil syn souseda airsoftovou pistolí vstupní bránu. Případ půjde před komisi

0
622
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 28. září v 10.04 hodin upozornil strážníky místní občan na to, že v Koželužské ulici za letním stadionem dochází k pálení klestí. Hlídka zde zastihla muže z Chrudimi, který prováděl úpravu zeleně a ostříhané větve ukládal na valník. Shrabané odřezky ale na místě podpálil. Strážníci tedy muže poučili a ten oheň uhasil a odřezky odvezl do sběrného dvora.

Muž ležící pod balkónem domu v Družstevní ulici

O půl jedenácté dopoledne volala na linku 156 místní žena s tím, že pod svým balkónem v Družstevní ulici zaregistrovala neznámého ležícího muže. Po příjezdu hlídky se už zde ale nikdo nenacházel.

Auta parkující na chodníku ve Vrchlického ulici

Několik minut poté byli strážníci přivoláni do Slatiňan, kde ve Vrchlického ulici parkovaly automobily na chodníku. Hlídka zde zaregistrovala dvě takto zaparkovaná vozidla, která patřila řemeslníkům vykládajícím materiál. Ti po vyřešení dopravního přestupku své automobily přeparkovali.

Syn souseda prostřelil ženě v Malecké ulici bránu domu

Po 18. hodině obdrželi strážníci oznámení od obyvatelky Malecké ulice, že její vstupní bránu poškodil střelbou z airsoftové zbraně syn jejího souseda. Po příjezdu oznamovatelka strážníkům uvedla, že došlo k prostřelení plastové výplně brány, avšak způsobenou škodu prozatím nedovede odhadnout. Poté hlídka kontaktovala chlapcovu matku a celou událost zadokumentovala. Následně bude věc postoupena k dořešení přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi.

Podezřelé osoby v areálu garáží ve Škroupově ulici

Ve 20.13 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do areálu garáží ve Škroupově ulici, kde oznamovatel zaregistroval podezřelé osoby s kapucemi na hlavách, které procházely garáže a sahaly na kliky. Když oznamovatele uviděly, snažily se rychle ukrýt. Hlídka prověřila areál garáží i okolí, avšak žádné osoby zde nezaregistrovala. Telefonicky předali tedy strážníci poznatek o pohybu podezřelých osob Policii ČR a v uvedené lokalitě pak prováděli časté kontroly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here