Na autobusovém nádraží ležela na zemi zfetovaná žena. Nakonec si ji odvedl domů její přítel

0
1165
Foto: Roman Zahrádka

Ve středu 27. září po čtvrt na osm ráno oznámil prostřednictvím linky 156 obyvatel Fibichovy ulice, že se na tamním parkovišti nacházejí vozidla zaparkovaná takovým způsobem, že znemožňují průjezd ostatním automobilům a navíc, že některým z vozidel brání ve výjezdu z parkovacích míst. Hlídka oznámení prověřila a kontaktovala poté odtahovou službu, která tři vozidla, jež tvořila překážku v provozu, z parkoviště postupně odstranila.

V Jiráskově ulici postává už dva měsíce opuštěné auto

Před desátou dopoledne byli strážníci přivoláni do Jiráskovy ulice, kde občan zaregistroval zaparkovaný automobil, který byl přibližně dva měsíce stále na stejném místě a nikdo jej neužíval k jízdě. Hlídka zjistila, že vozidlo nebylo odcizeno, nevykazuje ani známky autovraku a v daném místě nic neporušuje. Po tomto zjištění hlídka odjela.

Šest parkovaček v zálivu u Muzea v Široké ulici

V 10.51 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení, že v zálivku u Muzea v Široké ulici několik řidičů porušilo zákazovou dopravní značku, když vjeli do uvedeného místa a následně tam zaparkovali. Hlídka na místě zaregistrovala celkem šest automobilů, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Plazící se užovka v ulici Svatopluka Čecha

Krátce po 13. hodině vyjeli strážníci do ulice Svatopluka Čecha, kde oznamovatel zaregistroval u konkrétního domu plazící se užovku. Hlídka tedy zvíře odchytla a následně jej vypustila do volné přírody.

Stroj na pokládání asfaltu v sídlišti Na Větrníku

Asi v 18.15 hodin upozornil strážníky obyvatel sídliště Na Větrníku, že na parkovišti před jedním z bytových domů parkuje stroj na pokládání asfaltového povrchu. Hlídka následně telefonicky kontaktovala příslušného pracovníka stavební firmy, který sdělil, že stroj v dané lokalitě provádí pokládku asfaltu, která bude dokončena nejpozději do konce týdne.

Telefonát z ulice Čs. armády upozorňoval na ležící ženu

Ve 20.54 hodin volal místní občan s tím, že se na zastávce v areálu autobusového nádraží v ulici Čs. armády zdržuje zfetovaná žena, která zde polehává na zemi. Po příjezdu strážníků na místo žena seděla na lavičce a u ní čekal oznamovatel. Ten hlídce uvedl, že jde o jeho přítelkyni, která se opila. Protože nevěděl, jak v takovém případě postupovat, raději přivolal strážníky. Hlídka muže poučila a ten poté odvedl přítelkyni domů, kde jí poskytl potřebnou péči.

Rušení nočního klidu na lavičkách ve Fortenské ulici

Před 23. hodinou obdrželi strážníci telefonické oznámení o rušení nočního klidu ve Fortenské ulici, kde na lavičkách posedávali zákazníci vinárny a hlasitě se bavili. Po příjezdu hlídky byl na místě klid a na jedné z laviček seděly tři osoby, které vzájemně potichu hovořily. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here