Udávání motoristů v Malecké ulici nepřestává. Strážníci zde opět museli dát za stěrač parkovačku

0
719
Foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 30. září v 06.56 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Malecké ulice, kde řidič nesprávně zaparkovaného automobilu porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Na takto zaparkované auto umístila hlídka výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Parkování na místě pro invalidy u místní benzinky

Několik minut před polednem volal na linku 156 místní občan s tím, že u jedné z čerpacích stanic v ulici Obce Ležáků zaparkoval neoprávněně řidič automobil na parkovacím místě vyhrazeném pro invalidy. Přestože na to řidiče upozornil, ten nereagoval. Po příjezdu hlídky se na místě už žádné vozidlo nenacházelo.

Střepy na silnici a chodníku v ulici Obce Ležáků

Přibližně o hodinu později byli strážníci opět přivoláni do ulice Obce Ležáků, kde místní žena zaregistrovala na chodníku a v komunikaci skleněné střepy. Hlídka informaci ověřila a poté závadu nahlásila správci komunikace, který přislíbil zjednat nápravu.

Volně pobíhající pes v sídlišti Na Šancích

Po 16. hodině obdrželi strážníci telefonické oznámení, že sídlištěm Na Šancích směrem k Topolské ulici volně pobíhá pes středního vzrůstu hnědobílé barvy. Hlídka prověřila ulici i okolní lokalitu, avšak s negativním výsledkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here