Hádka znesvářených sousedek v Čáslavské ulici a problematická obyvatelka Tylova nábřeží

0
1634
Foto: Dollarphotoclub.com

V neděli 1. října po osmé ráno se na strážníky obrátila obyvatelka Tylova nábřeží, neboť její sousedé měli na části komunikace složený štěrk, který jí bránil ve výjezdu z pozemku. Zároveň upozornila na špatné parkování automobilů v okolí jejího domu. Hlídka po příjezdu zjistila, že sousedé o složení stavebního materiálu před svým domem v předstihu informovali příslušného pracovníka městského úřadu. Zároveň vyšlo najevo, že okamžitě po vyložení štěrku z nákladního automobilu začali neprodleně čtyři muži pracovat na jeho odklizení z ulice, aby oznamovatelce umožnili vyjetí ze dvora a za způsobené zdržení se jí omluvili. Nakonec strážníci prověřili zmíněnou ulici, kde shledali jedno nesprávně zaparkované vozidlo, za jehož stěrač umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Vypuštěná kola auta v ulici Vítězství

Ve 12.14 hodin volala žena ze Slatiňan s tím, že v ulici Vítězství někdo poškodil pneumatiky u jejího zaparkovaného automobilu. Po příjezdu hlídka zjistila, že jsou kola vozidla vypuštěná, nikoli poškozená. Strážníci celou událost zadokumentovali a po provedeném šetření věc postoupí přestupkové komisi při MěÚ ve Slatiňanech k dořešení.

Vulgární hádka mezi ženami v Čáslavské ulici

Asi ve 12.30 hodin obdrželi strážníci oznámení od obyvatelky Čáslavské ulice, která požádala o příjezd hlídky, a to z důvodu opakovaných problémů se sousedkou. Po příjezdu oznamovatelka strážníkům sdělila, že byla ženou vulgárně napadena, neboť ji opakovaně upozornila, aby svého psa nenechávala volně pobíhat, protože močí ve společných prostorách domu a také na její automobil. Hlídka událost zadokumentovala a následně věc postoupí přestupkové komisi při MěÚ v Chrudimi k dořešení.

Osoby popíjející alkohol u benzinky v Dašické ulici

Po 17. hodině byli strážníci přivoláni k čerpací stanici v Dašické ulici, kde se zdržovaly osoby popíjející alkohol a obtěžující zákazníky stanice. Po příjezdu hlídky se tam už tito lidé nenacházeli.

Pálení ohně u lesíka v ulici Dr. Milady Horákové

Ve 20.50 hodin volal na linku 156 výpravčí Českých drah s tím, že obdržel informaci od strojvedoucího z projíždějícího vlaku, který při průjezdu okolo lesíka v ulici Dr. Milady Horákové zaregistroval pálení ohně. Z důvodu vytížení strážníků bylo oznámení předáno k vyřízení Policii ČR, která na místo vyslala hlídku.

Nález mobilního telefonu ve Vrchlického ulici

V pondělí 2. října krátce po druhé v noci se na strážníky obrátil místní občan s tím, že nalezl ve Vrchlického ulici mobilní telefon. Na místo vyjela hlídka, která od oznamovatele přístroj převzala a následně jej odevzdala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here