Obyvatele Palackého třídy vylekal zápach plynu. Důvod nebyl ale tak dramatický, jak si lidé mysleli

0
537
Palackého třída. Foto: Roman Zahrádka

V úterý 3. října ve 12.20 hodin volal místní občan s tím, že ve Slovenské ulici parkuje v křižovatce vozidlo. Hlídka provedla kontrolu uvedené ulice, ale žádné špatně parkující vozidlo zde nenašla.

Parkovačka za nesprávné stání ve Slovenské ulici

Do stejné ulice se na základě oznámení vrátili strážníci po půl páté odpoledne, tentokrát se mělo jednat o parkování vozidla na vodorovném dopravním značení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Podezření na poškozování zeleně v ulici Dr. Jánského

Okolo 17. hodiny prověřovali strážníci oznámení o poškozování veřejné zeleně, k němuž mělo docházet v ulici Dr. Jánského. Jak oznamovatel uvedl, muž zde měl navážet stavebním strojem hlínu a přitom se mělo na zeleni tvořit bláto. Strážníci na místě hovořili s mužem obsluhujícím stavební stroj. Ten uvedl, že na vlastní náklady upravuje terén u antukového hřiště, neboť zde byly velké terénní nerovnosti. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

Náklaďák na křižovatce ulic Strojařů a Průmyslová

V 17.54 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že na křižovatce ulic Strojařů a Průmyslová stojí nákladní auto, které brání řádnému rozhledu. Po příjezdu hlídky se zde už ale vozidlo nenacházelo.

Údajný únik plynu na Palackého třídě

Ve 20.13 hodin přijali strážníci oznámení o úniku plynu na Palackého třídě. Telefonicky byl kontaktován technik plynárenské společnosti, který se dostavil na místo a posléze strážníkům sdělil, že nejde o únik plynu. Zápach plynu byl totiž cítit z vyměněného plynového potrubí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here