Kdo vytrhl chlapíkovi z ruky botu v Pardubické ulici, když si upravoval tkaničku? Zloděje teď hledá policie

0
619
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 4. října v 7.22 hodin upozornil strážníky místní občan na to, že cestou ze Slatiňan do Chrudimi zaregistroval v Presích sraženou kočku. Hlídka oznámení prověřila, avšak zvíře nenašla.

Parkovačka a domluva strážníků ve Fibichově ulici

Před půl jedenáctou dopoledne obdrželi strážníci stížnost na nesprávně zaparkované automobily u jednoho z domů ve Fibichově ulici. Měla tam bránit ve výjezdu ostatním vozidlům. Hlídka na jeden z těchto automobilů umístila výzvu pro nepřítomného řidiče a s řidičem druhého vozidla, který se dostavil k automobilu, vyřešila přestupek na místě.

Zloděj utekl s botou neznámo kam

Po 16. hodině požádala strážníky o spolupráci Policie ČR, neboť bylo třeba prověřit oznámení občana o odcizené obuvi. Hlídka následně kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že seděl na lavičce v Pardubické ulici, kde si zul svoji botu, aby si upravil tkaničku. V tu dobu k němu přistoupil neznámý muž, který mu vytrhl botu z ruky, a utekl s ní pryč. Jelikož strážníci shledali důvodné podezření, že došlo ke spáchání trestného činu, doprovodili oznamovatele do služebny Policie ČR v Chrudimi, která převzala záležitost do své kompetence.

Bezdomovec spící u bankomatu České spořitelny

Ve čtvrtek 5. října krátce po jedné v noci volal na linku 156 místní občan s tím, že v prostoru bankomatu České spořitelny na Palackého třídě leží bezdomovec. Hlídka zde zastihla místního muže bez domova, kterého z objektu vzápětí vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here