Filmový klub Chrudim přichází s lákavou nabídkou amerického sci-fi thrilleru Blade Runner 2049 za pouhou stokorunu!

0
546

Ve čtvrtek 12. října ve 20 hodin uvede Filmový klub Chrudim v Městském kině premiéru amerického sci-fi thrilleru Blade Runner 2049. A to i pro nečleny za velice příznivou cenu 100 korun.

Dlouho ukryté tajemství, které může rozvrátit společnost

O čem to tentokrát bude? Třicet let po událostech předchozího filmu se nový člen jednotky Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dozvídá o dlouho ukrytém tajemství. Natolik zásadním, že může zcela rozvrátit zbytky společnosti. Toto odhalení ho donutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi, který je nezvěstný.

Volné pokračování sci-fi thrilleru Ridleyho Scotta z roku 1982

Důmyslný scénář, pozvolné tempo vyprávění, sugestivní vize světa v agónii a vynikající herci: to jsou trumfy nejočekávanější premiéry podzimu! Jde o volné pokračování sci-fi thrilleru Ridleyho Scotta z roku 1982, který ohromil diváky temným pojetím budoucnosti a stal se klasickým dílem žánru. I nyní dojde na napínavý konflikt lidí a replikantů spojený se znepokojivým myšlenkovým poselstvím.

Villeneuve má talent pro vytváření tísnivé atmosféry

Padesátiletý kanadský režisér patří k nejvýraznějším současným tvůrcům. Velký ohlas měli už jeho Příchozí, loni natočené psychologizující sci-fi s varovným apelem na jednání dnešních lidí. Také ve své novince Villeneuve prokazuje talent pro vytváření tísnivé atmosféry a nabízí fascinující podívanou, na kterou se rozhodně vyplatí zajít do kina.

Možnost pořídit si průkazku do všech klubů v ČR

Vstupné na představení stojí 100 korun, s průkazem Filmového klubu (FK) pouhých 60 Kč. Zájemci si mohou zároveň přímo na místě pořídit průkazku FK za 60 korun na zbytek roku 2017, která jim zajišťuje po celou dobu slevy na vstupné ve všech filmových klubech v České republice a také na některých filmových festivalech a seminářích.

● čtvrtek 12. října: Blade Runner 2049
režie: Denis Villeneuve, USA / Kanada / Velká Británie, 2017, 163 min.

Video: Warner Bros. Pictures
Zdroj: YouTube.com

Foto: Filmový klub Chrudim

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here