Silný vichr ulámal větve suchých stromů v ulici Obce Ležáků. Místo muselo být ohraničeno

0
1163
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pátek 6. října v 7.56 hodin obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v křižovatce ulic Strojařů a Na Rozhledně. Jelikož byla průjezdnost v daném místě zachována, umístila hlídka za stěrač tohoto vozidla výzvu pro nepřítomného řidiče.

Dvě parkovačky na Tyršově náměstí za stání v křižovatce

O několik minut později upozornila strážníky místní žena na to, že se na Tyršově náměstí nachází nesprávně zaparkovaný automobil, který brání ve výhledu do křižovatky projíždějícím řidičům. Hlídka zde shledala dvě takto zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče a předvolala si je k projednání dopravního přestupku.

Auto parkovalo v Koželužské ulici přímo na chodníku

Po půl jedenácté dopoledne byli strážníci přivoláni do Koželužské ulice, kde parkoval před domem automobil přímo na chodníku, a to takovým způsobem, že komplikoval nejen vstup obyvatelům do přilehlé nemovitosti, ale i průchod chodců uvedeným místem. Hlídka na něj tedy umístila parkovačku.

V okolí obchodního centra v ulici SNP pobíhala fretka

Před půl dvanáctou dopoledne kontaktoval strážníky místní občan s tím, který v okolí obchodního centra v ulici SNP zaregistroval pobíhající fretku. Hlídka místo i okolí prověřila, ale zvíře nenašla.

V ulici Obce Ležáků spadly ze suchých stromů větve na chodník

Krátce po poledni volala na linku 156 místní žena s tím, že v ulici Obce Ležáků se ve směru od železničního přejezdu k čerpacím stanicím nachází spadané větve na chodníku. Oznamovatelka si zároveň povšimla, že se zde nachází i několik suchých stromů, u nichž hrozí jejich vyvrácení. Hlídka tedy vytyčila nebezpečný prostor, aby zamezila vstupu osob do ohroženého místa a předešla tak možnému zranění. Poté kontaktovala správce pozemků, který o problému věděl a který zároveň uvedl, že už objednal odbornou firmu, jež nejpozději v pondělí 9. října nebezpečí odstraní.

Tísňový signál muže upoutaného na invalidní vozík

Ve 20.49 hodin vyjeli strážníci na základě tísňového signálu k muži do Medlešic, neboť potřeboval asistenci hlídky. Ta po příjezdu muže přemístila z invalidního vozíku na lůžko a poté odjela, neboť dotyčný nebyl zraněn a nic dalšího po strážnících nepožadoval.

Silný vítr rozházel v ulici Na Ostrově dopravní značky

V sobotu 7. října několik minut po půlnoci oznámil anonym, že se v křižovatce ulic Vrchlického a Na Ostrově nachází v silnici dopravní značka. Hlídka zde zaregistrovala několik dopravních značek, které spadly vlivem silného větru. K jejich poškození však nedošlo. Hlídka dopravní značení tedy vrátila do původní polohy a z místa odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here