Stěžovatel z Malecké ulice si opět smlsnul na řidičích. Tři z nich se teď půjdou zpovídat z dopravního přestupku

0
558
Foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 5. října před 14. hodinou požádal o příjezd strážníků do Pobřežní ulice řidič, který tam potřeboval vyložit kontejner, v čemuž mu bránily nesprávně zaparkované automobily. Hlídka na tři takto zaparkovaná auta umístila parkovačky a s přítomným řidičem čtvrtého automobilu vyřešila přestupek na místě. Ten poté svoje vozidlo přeparkoval.

Dvě žebrající osoby před Lidlem v Poděbradově ulici

Ve 14.50 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení od občana, že se na parkovišti u supermarketu v Poděbradově ulici zdržují dvě žebrající osoby. Hlídka oznámení prověřila, avšak nikoho takového tu nezastihla.

Romové měli v Havlíčkově ulici křičet a bouchat do výlohy

Krátce před 18. hodinou vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Havlíčkovy ulice, kde měla u prodejny potravin měla postávat skupina Romů, která měla křičet a bouchat do výlohy. Před příjezdem hlídky inkriminované místo prověřil operátor pomocí městského kamerového systému a shledal, že tito lidé postávali ve větší vzdálenosti od prodejny a možnému protiprávnímu jednání z jejich strany tedy nic nenasvědčovalo. Stejně tak po příjezdu strážníků byl na místě klid, proto hlídka poučila přítomné osoby i oznamovatele a z místa odjela.

Udávání řidičů v Malecké ulici neustává. Komu vadí?

Několik minut před 19. hodinou volal na linku 156 místní muž s tím, že se v Malecké ulici nachází několik nesprávně zaparkovaných automobilů, jejichž řidiči porušili vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka proto za stěrače třech takto zaparkovaných vozidel umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Uhynulý zajíc v průmyslové zóně. Skončil v pytli

Ve 20.22 hodin byli strážníci přivoláni do průmyslové zóny, kde žena zaregistrovala na vozovce uhynulého zajíce. Hlídka tedy zvíře vyzvedla a uložila do přepravního boxu. Poté zajíce převezla do Veterinární kliniky Na Valech k odborné likvidaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here