Na cyklostezce v Píšťovech obtěžoval v podvečer neznámý muž místní ženu. Strážníkům však zmizel neznámo kam

0
614
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 8. října v 18.09 hodin volal na linku 156 místní muž s tím, že se na parkovišti u supermarketu v Poděbradově ulici zdržují muž a žena z Rumunska, kteří tam vybírají peníze od zákazníků prodejny. Hlídka tyto osoby ale nikde nezaregistrovala, proto následně kontaktovala oznamovatele, který uvedl, že dvojice před příjezdem strážníků parkoviště opustila a odešla neznámo kam.

Neznámý muž obtěžoval na cyklostezce v Píšťovech ženu

Přibližně o čtyřicet minut později kontaktoval strážníky telefonicky místní občan s tím, že jeho známou obtěžoval na cyklostezce v Píšťovech neznámý muž. Hlídka prověřila cyklostezku, následně i celou lokalitu, avšak podezřelého muže nikde nenašla.

Posunuté kovové zábrany u výkopu v ulici Obce Ležáků

V 19.24 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o posunutých kovových zábranách u výkopu v ulici Obce Ležáků. Hlídka zábrany tedy umístila na původní místo a poté odjela.

Bezvýsledné hledání staršího muže ve Václavské ulici

V pondělí 9. října před šestou ráno byli strážníci přivoláni do Václavské ulice, kde v jednom z bytových domů zaregistrovala jeho obyvatelka staršího muže, který v jejich domě nebydlí. Hlídka prošla tedy zmíněný dům, poté prověřila i okolí, ale dotyčného nikde nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here