Večerní rvačku dvou mužů v Rooseveltově ulici rovnaly hlídky strážníků i republikové policie

0
639
Ilustrační foto: Městská policie Chrudim

V sobotu 7. září před sedmou ráno volal na linku 156 místní občan s tím, že v Jabloňové ulici nesprávně parkují automobily. Hlídka zde shledala tři takto zaparkovaná vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Anonym udal v Topoli souseda kvůli kouři z komína

Ve 12.39 hodin vyjeli strážníci na základě anonymního oznámení do obce Topol, kde měl obyvatel pálit v kamnech pravděpodobně odpad, neboť dým, který vycházel z jeho komína, zapáchal. Hlídka v okolí zmíněného domu žádný zápach necítila, proto kontaktovala jeho obyvatele, který uvedl, že topí pouze uhlím. Přestupkové jednání nebylo tedy zjištěno.

Dva automobily blokující vjezd do pivovaru v Medlešicích

Po 19. hodině obdrželi strážníci oznámení o tom, že v Medlešicích zaparkovali dva řidiči své automobily přímo ve vjezdu do areálu pivovaru, čímž zde zkomplikovali průjezd. Hlídce se podařilo kontaktovat jednoho z řidičů, který se dostavil ke strážníkům a po vyřešení přestupku svoje auto přeparkoval. Druhý z automobilů místo opustil během šetření hlídky, takže vjezd do areálu byl uvolněn.

Rvačka dvou mužů v Rooseveltově ulici po „večerce“

Asi ve 22.30 hodin požádal o příjezd strážníků do Rooseveltovy ulice místní občan, který byl fyzicky napaden mužem, jenž před útokem opakovaně zvonil na jeho domovní zvonek. Po příjezdu hlídky se na místě už nacházeli policisté, kteří celou věc převzali do své kompetence. Strážníci tedy poskytli hlídce Policie ČR asistenci.

Obava z opilce za volantem auta ve Škroupově ulici

V neděli 8. září několik minut před druhou v noci přivolala strážníky do Škroupovy ulice místní žena poté, co na její domovní zvonek zvonil cizí muž, který žádal o pomoc při startování automobilu. Protože muž poté nasedl do vozidla, kde zůstal sedět, nabyla dojem, že je opilý, a měla tedy obavu, aby auto neužil k jízdě. Hlídka oznámení prověřila, avšak protiprávní jednání neshledala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here