Nervní sousedka mlátila v sídlišti Víta Nejedlého na topení a pak usnula. Dokonce tak tvrdě, že se k ní museli vlámat hasiči

0
575
Ilustrační foto: Pixabay.com

V pondělí 9. září v 8.59 hodin volal na linku 156 místní občan s tím, že v Průmyslové ulici zaregistroval ležící dopravní značku, která byla původně umístěna v křižovatce s ulicí Strojařů. Hlídka po příjezdu značku zvedla a vrátila ji na původní místo.

Kdo odstavil v Lupáčově ulici přívěsný vozík?

Krátce před půl druhou odpoledne kontaktoval strážníky muž z Lupáčovy ulice, kterému na jeho soukromém pozemku někdo odstavil přívěsný vozík. Hlídka provedenou lustrací zjistila majitele přívěsu, jehož se však následně nepodařilo kontaktovat. Oznamovatel byl tedy poučen, jak může v celé věci postupovat.

Strážníci měli obavu o život seniorky a přivolali hasiče

Před půlnocí obdrželi strážníci telefonické oznámení od obyvatelky bytového domu v sídlišti Víta Nejedlého, neboť její sousedka vyššího věku tloukla na topení. Když tedy následně klepala na její dveře, aby se dotázala, zda nepotřebuje pomoc, sousedka neotevřela. Z tohoto důvodu pojala oznamovatelka obavu o její život a zdraví. Jelikož seniorka ani po příjezdu hlídky na opakované klepání a zvonění nereagovala, přivolaní hasiči provedli otevření bytu. Záhy vyšlo najevo, že je žena zdravotně v pořádku a pouze spala. Své předchozí klepání na radiátor zdůvodnila tím, že tloukla na jinou svoji sousedku, která doma kouřila a všechen dým stoupal do jejího bytu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here