Stěžovatel v Malecké ulici nepolevuje. Tentokrát jeho udání odnesli tři řidiči

0
536
Foto: Městská policie Chrudim

V úterý 10. října v 8.57 hodin byli strážníci přivoláni do ulice Strojařů, kde vozidlo parkovalo v zatáčce. Hlídka na něj proto umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Pět parkovaček po stížnosti na Tyršově náměstí

Před desátou dopoledne volal na linku 156 místní občan s tím, že na Tyršově náměstí komplikují průjezd některá nesprávně zaparkovaná vozidla, a také, že některé automobily parkují na zeleni. Hlídka zde shledala celkem pět takto zaparkovaných vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Auto zabírá v Topolské ulici dvě parkovací místa najednou

Několik minut před 13. hodinou vyjeli strážníci do Topolské ulice, kde podle telefonického oznámení již nějakou dobu parkuje automobil takovým způsobem, že zabírá dvě parkovací místa. Hlídka zjistila jeho majitele, kterého následně kontaktovala. Ten uvedl, že vozidlo zaparkoval z důvodu technické závady, a dále přislíbil, že automobil v dohledné době z parkoviště odstraní.

Telefon udavače z Malecké ulice byl přijat po 20. hodině

Po 20. hodině obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných vozidlech v Malecké ulici, kde jejich řidiči porušili vodorovné dopravní značení žluté barvy. Hlídka za stěrač třech takto zaparkovaných automobilů umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here