Dva mladíci hrozili v ulici SNP svému sokovi ublížením na zdraví

0
782
Ilustrační foto: Městská policie Chrudim

Ve čtvrtek 12. října v 11.40 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že se před obchodním centrem Borzna pohybuje podezřelý muž snědé pleti v modré bundě, který nabízí kolemjdoucím k prodeji blíže neurčené věci. Hlídka zde provedla kontrolu a stejně na parkovištích u dalších obchodních center, avšak podezřelého muže nikde nenalezla.

Zapáchající bezdomovci obsadili zastávku na Palackého třídě

Před 16. hodinou vyjížděli strážníci k oznámení o výskytu bezdomovců, kteří se měli nacházet na autobusové zastávce na Palackého třídě. Jak oznamovatelka uvedla, zapáchající bezdomovci zde měli sedět na dekách a zabírat prostor zastávky. Strážníci na zastávce nalezli tři místní bezdomovce sedící na jedné dece. Po projednání věci odsud všichni odešli.

Chlapík z Hamrů necítil před MŠ Dr. Malíka nohy

V 16.25 hodin přijali strážníci žádost od operátora linky 112 o pomoc při hledání muže, který na tísňové lince sdělil, že leží na trávníku poblíž semaforu a vidí nějaké budovy. Dále uvedl, že není schopen vstát. Hlídka muže nalezla u MŠ Dr. Malíka. Byl v něm zjištěn občan z Hamrů. Strážníkům řekl, že nemůže vstát, necítí nohy a léčí se s neurotickými problémy. Vzhledem k tomuto sdělení byla na místo přivolána sanita. Dále byla u muže provedena dechová zkouška s výsledkem 2,18 promile alkoholu. Po nezbytných vyšetřeních rozhodl lékař o umístění muže do Protialkoholní záchytné stanice, kam byl následně převezen.

Nález peněz u jednoho z chrudimských bankomatů

V 18.40 hodin se do služebny strážníků dostavila žena s tím, že u jednoho z bankomatů nalezla finanční hotovost. Strážníci se ženou sepsali protokol o nálezu a následně byla finanční hotovost předána do oddělení ztrát a nálezů.

Dalších pět parkovaček po udání v Malecké ulici

Po 20. hodině vyjížděla hlídka strážníků k oznámení o špatném parkování v Malecké ulici. Stejně jako v předchozích dnech oznámil občan parkování na vodorovném dopravním značení. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním pěti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Dva mladíci drželi v ulici SNP pod krkem třetího

Ihned po vyřešení parkování v Malecké ulici se hlídka přesunula do ulice SNP, kde měli údajně dva mladíci držet jiného pod krkem a vyhrožovat mu újmou na zdraví. Provedenou kontrolou nebyly však žádné osoby nalezeny.

Rušení nočního klidu před restaurací v Havlíčkově ulici

Ve 23 hodin si místní žena stěžovala na rušení nočního klidu v Havlíčkově ulici. Mělo jít o hluk z prostoru před tamní restaurací. Hlídka zde provedla kontrolu, avšak žádný hluk nezaregistrovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here