Žena se pohádala v Havlíčkově ulici s majitelem psa, který olizoval proti její vůli vnučku

0
615
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 15. října po deváté ráno vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Čáslavské ulice, kde nesprávně parkoval dodávkový automobil. Hlídka na něj umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Další udání v Malecké ulici odnesl parkovačkou řidič auta

V 10.04 hodin obdrželi strážníci anonymní oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v Malecké ulici, jehož řidič porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Za stěrač tohoto vozidla umístila hlídka výzvu pro nepřítomného řidiče.

Chlapci našli v Olbrachtově ulici mobilní telefon

Před půl dvanáctou dopoledne byli strážníci přivoláni do Olbrachtovy ulice, kde poblíž budovy gymnázia nalezli chlapci dotykový mobilní telefon. Hlídka nalezený přístroj převzala a poté jej předala do oddělení ztrát a nálezů městského úřadu.

Hlasitá hudba z autorádia v sídlišti Na Větrníku

Krátce po 13. hodině bylo oznámeno na linku 156, že se v sídlišti Na Větrníku u výměníku zdržuje mládež, která poslouchá hlasitou hudbu. Po příjezdu na místo hlídka shledala, že šlo o hudbu z autorádia zaparkovaného automobilu. Po domluvě s řidičem byla hudba zeslabena a strážníci odjeli.

Hádka kvůli psovi na volno v Havlíčkově ulici

Ve 13.38 hodin kontaktovala strážníky místní žena, která požádala o kontrolu majitelů psů, kteří je nechávají volně pobíhat. Jako důvod uvedla svůj zážitek, kdy se procházela s malou vnučkou po nábřeží a poblíž restaurace v Havlíčkově ulici k nim přiběhl volně pobíhající pes, který začal vyděšenou vnučku olizovat. Žena přítomného majitele zvířete sice napomenula, ten jí však pouze slovně odbyl a nechal svého psa dál volně pobíhat. Hlídka vyjela na místo, kde oznamovatelku s vnučkou ani muže se psem nezastihla. Strážníci tedy prošli celou stezku pro chodce a cyklisty podél řeky, avšak žádný další případ porušení vyhlášky města ze strany majitelů psů nezaregistrovali.

Nesprávně otočený semafor v ulici Obce Ležáků

V pondělí 16. října po páté ráno upozornil strážníky řidič autobusu na to, že je u okružní křižovatky v ulici Obce Ležáků nesprávně otočený přenosný semafor. Na místo vyjela tedy hlídka, která semafor umístěný z důvodu probíhajících stavebních prací na komunikaci umístila do správné polohy a odjela.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here