Do jednoho z bytů nemocniční ubytovny vnikla dvojice Ukrajinců. Obtěžovala zde sluchově postiženou ženu

0
613
Foto: Pixabay.com

V pondělí 16. října několik minut před devátou ráno byli strážníci upozorněni na to, že v ulici Strojařů parkuje nesprávně automobil, který zde komplikuje průjezd autobusům MHD. Hlídka oznámení prověřila a jelikož se zakládalo na pravdě, byla zjištěna majitelka auta, která ho neprodleně přeparkovala. Strážníci s ní následně vyřešili dopravní přestupek.

Zmatený devadesátiletý muž v nádražní budově

Po desáté dopoledne volala na linku 156 pokladní Českých drah, že se do budovy vlakového nádraží v ulici Čs. armády dostavil muž, kterému je přes devadesát let a působí zmateně. Hlídka v něm zjistila místního obyvatele, který se cítil zdravotně v pořádku a orientoval se. Poté odsud muž odešel domů.

Hlasitá hádka dvou bezdomovců na Palackého třídě

V 15.57 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení místní ženy na Palackého třídu, kde se před budovou obchodního centra hlasitě hádali dva bezdomovci. Po příjezdu hlídky se zde nacházel už jen jeden z dvojice mužů, který uvedl, že mezi ním a jeho známým došlo k výměně názorů. Následně strážníci vyhledali druhého z mužů, který se zdržoval nedaleko. Ten ale po hlídce také nic nežádal. Protiprávní jednání nebylo tedy zjištěno, a proto strážníci odjeli.

Vniknutí dvojice Ukrajinců do nemocniční ubytovny

Krátce po 20. hodině obdrželi strážníci oznámení od pracovnice nemocniční ubytovny, že do jednoho z bytů, který obývá sluchově postižená paní, vnikli dva muži z Ukrajiny a dělají tam nepořádek. Po příjezdu strážníků se už na místě nacházela hlídka Policie ČR, která incident řešila.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here