Adam Tvrdý & Tough 3 vystoupí v chrudimském Muzeu v rámci pořadu Jazz ve vinárně

0
715

Ve vinárně chrudimského Muzea se v úterý 24. října v 19 hodin koná další z pořadů Jazz ve vinárně, během kterého vystoupí v čele tria Tough 3 kytarista Adam Tvrdý.

Spolupráce se špičkovými hudebníky

Power Trio TOUGH 3, jehož leadrem je kytarista Adam Tvrdý, má ve svém repertoáru písně rockerů jako Sting nebo The Beatles, vlastní skladby, filmovku Lalo Schifrina i Blues, Jazz, Latin a Fusion skladby autorů jako Jack McDuff, The Champs, Bob Berg, John Scofield, Chick Corea, Victor Young, atd. Adam Tvrdý má za sebou spolupráce se špičkovými hudebníky jak tuzemskými, tak i světovými, kterými jsou např. Ennio Morricone, Terrence Blanchard, Vinx, a další. Velice si váží příležitosti natáčet s Ennio Morricone a ČNSO hudbu k filmu 8 hrozných (Hateful 8) od Quentina Tarantina v Londýnském studiu Abbey Road.

Dynamická souhra plná napětí a překvapení

Rytmiku tvoří vynikající hudebníci Jan Jakubec na šestistrunnou baskytaru a Jiří Stivín Junior na bicí nástroje. Jiří Stivín Junior je znám z kapel jako např. Jiří Stivín & co. , Kurtizány z 25.avenue, Druhá Tráva, Alice Springs Blues Band , Kashmir 9:41, a dalších. Jan Jakubec má na kontě četné spolupráce s umělci jako např. Kamil Střihavka, Lenka Dusilová, Radůza, Dara Rolins, Dasha, D.J. Neo, Milan Svoboda, Pragason, Yvonne Sanchez. Dále Tv pořady: Superstar, X Faktor, Star Dance a jiné.. Filmy jako interpret: Snowboarďáci, Rafťáci, Rock Podvraťáků, Kozí příběh Jako studiový hráč má na svém kontě přes třicet alb různých interpretů a žánrů.

V TOUGH 3 jde hlavně o dynamickou souhru plnou napětí, překvapení, exprese, hudebního humoru i vážnosti.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: Adam Tvrdý
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here