Strážníci museli vykázat z bytu na Palackého třídě chlapíka, který obtěžoval večer jeho majitelku

0
510
Foto: Městská policie Chrudim

V pátek 20. října v 8.42 hodin byli strážníci přivoláni k obchodnímu centru v ulici SNP, kde parkoval kamion v místě, kam je vjezd nákladním automobilům dopravní značkou zakázán. Hlídka za stěrač tohoto auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Tři parkovačky na náměstí U Vodárny

Před desátou dopoledne obdrželi strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaných automobilech na parkovišti na náměstí U Vodárny, které zde komplikovaly výjezd ostatním vozidlům. Hlídka na tři automobily umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Tělo uhynulé kočky v Dašické ulici putovalo k likvidaci

Ve čtvrt na jedenáct dopoledne vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Dašické ulice, kde se nacházela na vozovce uhynulá kočka. Hlídka zvíře vyzvedla a dopravila do Veterinární kliniky Na Valech, kde bylo ponecháno k odborné likvidaci.

Nález peněženky a peněz ve dvoře městského úřadu

Ve 13.15 hodin oznámila strážníkům pracovnice MěÚ Chrudim, že nalezla na dvoře úřadu peněženku s doklady a s finanční hotovostí. Hlídka se dostavila na místo, kde peněženku s doklady a několika tisíci korunami převzala od nálezkyně. Během dokumentace se k hlídce dostavil majitel peněženky ze Starého Máteřova, který mezitím ztrátu peněženky zaregistroval. Hlídka následně muži peněženku i s obsahem vydala.

Odchycený jorkšírský teriér v Novoměstské ulici

V 15.46 hodin kontaktovala telefonicky strážníky žena s tím, že v Novoměstské ulici odchytla volně pobíhajícího psa plemene jorkšírský teriér. Hlídka zvíře s obojkem růžové barvy od ženy převzala a dopravila jej do psího útulku v Sečské ulici, kde byl pes umístěn do připraveného kotce.

Parkovačka za stěračem auta ve Sladkovského ulici

Asi v 17.30 hodin byli strážníci upozorněni na nesprávně zaparkovaný automobil ve Sladkovského ulici. Hlídka oznámení prověřila a následně za stěrač tohoto auta umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Chlapík ze Slatiňan odmítal opustit byt ženy z Chrudimi

Před 20. hodinou požádalo strážníky o spolupráci Obvodní oddělení Policie ČR v Chrudimi, neboť bylo třeba prověřit oznámení obyvatelky Palackého třídy, kterou doma navštívil jí známý muž, který odmítal ukončit návštěvu a odejít. Hlídka kontaktovala oznamovatelku v místě bydliště a poté na její žádost muže ze Slatiňan z bytu vykázala.

Neosvětlený chodec v husté mlze poblíž Medlešic

Ve 22.10 hodin volala na linku 156 řidička s tím, že poblíž okružní křižovatky mezi Chrudimí a Medlešicemi zaregistrovala ve vozovce neosvětleného chodce, kterého vzhledem k husté mlze málem přehlédla a mohlo tak dojít k dopravní nehodě. Hlídka poblíž místa zastihla muže z Chrudimi, kterého náležitě poučila a poté s ním vyřešila přestupek, kterého se dopustil tím, že při chůzi po komunikaci mimo obec za snížené viditelnosti nepoužil reflexní prvky na oděvu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here