Zadržení zloděje z Hrochova Týnce v chrudimském supermarketu. Z kamerového záznamu vyplynulo, že zde nekradl poprvé

0
581
Foto: Pixabay.com

V sobotu 21. října asi ve 14.30 hodin obdrželi strážníci oznámení o tom, že došlo v supermarketu v ulici SNP ke krádeži zboží. Strážníci v prodejně zastihli mladíka z Hrochova Týnce, který se ke svému protiprávnímu jednání doznal. Hlídka mu proto uložila pokutu. Následně však vyšlo z kamerových záznamů ostrahy prodejny najevo, že stejný mladík navštívil supermarket už před pár dny, kdy zde ukradl elektroniku. Muž se k tomu také přiznal, uvedl ale, že zmíněné zboží už nemá. Hlídka tedy věc zadokumentovala a stane se předmětem dalšího šetření.

Odpalování zábavní pyrotechniky v Michalském parku

Několik minut po 20. hodině byli strážníci přivoláni do Michalského parku, kde měla dělat velký hluk skupina mládeže, která zde odpalovala zábavní pyrotechniku. Po příjezdu hlídky se už aůe v parku nikdo nenacházel a na místě i v okolí byl klid.

Rvačka dvou chlapíků před barem v ulici Na Ostrově

Ve 21.52 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že se před barem v ulici Na Ostrově perou nějací lidé. Po příjezdu hlídky byl však už na místě klid. Přítomní hosté uvedli, že zde došlo ke konfliktu mezi dvěma neznámými muži, kteří však před příjezdem strážníků odešli neznámo kam.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here