Křič a pláč dětí v sídlišti Na Rozhledně, které byly svědky rvačky mezi rodiči a demolování bytu

0
623
Ilustrační foto: Pixabay.com

V neděli 22. října ve 12.45 hodin požádal o příjezd strážníků na Palackého třídu místní občan, který uvedl, že je obtěžován bezdomovcem a jiný bezdomovec zde ležel opilý na chodníku. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že šlo výhradně o spor mezi bezdomovci, kteří se ukryli před deštěm na autobusové zastávce. Žádná osoba ležící na chodníku zde nebyla. Všichni přítomní museli prostor zastávky uklidit a poté odsud byli vykázáni.

Pláč a křik dětí po hádce rodičů v sídlišti Na Rozhledně

Před půl druhou odpoledne obdrželi strážníci oznámení o křiku, který zněl z okna domu v sídlišti Na Rozhledně. Oznamovatelka slyšela pláč dětí a spor mezi rodiči. Hlídka kontaktovala obyvatelku bytu, která uvedla, že měli s přítelem spor, při kterém byla nakonec fyzicky napadena. Její přítel následně ve vzteku rozbil televizor. Strážníci proto událost zadokumentovali, a pokud napadená žena udělí souhlas, věc bude postoupena k dořešení přestupkové komisi. Žena i její přítel, který se na místě odmítl jakkoli vyjádřit, byli hlídkou poučeni, jak mohou v celé věci postupovat.

Hlučící mládež za prodejnou potravin v Havlíčkově ulici

Asi v 15.30 hodin vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení do Havlíčkovy ulice, kde se za prodejnou potravin zdržovala mládež, která zde křičela a dělala nepořádek. Po příjezdu hlídky se už zde ale nikdo nenacházel.

Jedna parkovačka za fotbalovým stadionem U Vodojemu

Krátce před 16. hodinou volal na linku 156 místní občan s tím, že v Novoměstské ulici na panelové cestě poblíž fotbalového stadionu parkují automobily tak, že komplikují průjezd obyvatelům rodinných domů. Hlídka po příjezdu zaregistrovala na cestě jedno zaparkované vozidlo, za jehož stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče, kterého si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Volně pobíhající čivava Na Rozhledně skončila v útulku

V 17.21 hodin byli strážníci přivoláni do sídliště Na Rozhledně, kde žena odchytla volně pobíhajícího psa plemene čivava. Hlídka zvíře převzala a převezla jej do útulku v Sečské ulici, kde bylo umístěno do připraveného kotce.

Problémy s placením útraty v baru v ulici Na Ostrově

Po 20. hodině obdrželi strážníci oznámení, že jeden z hostů restaurace v ulici Na Ostrově odmítá zaplatit útratu. Hlídka následně s tímto hostem mluvila. Dotyčný uvedl, že žádný problém se zaplacením útraty neměl a předložil strážníkům doklad o zaplacení. Přestupkové jednání nebylo tedy shledáno.

Vykázání otravného hosta z baru v ulici Na Ostrově

Ve 21.08 hodin požádal o příjezd strážníků návštěvník baru v ulici Na Ostrově, který se cítil obtěžován. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že jde o hosta z předchozího oznámení. Ten byl tentokrát hlídkou poučen a z podniku vykázán.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here