Strážníci rozdávali parkovačky v Malecké, Široké, Sladkovského a Pardubické ulici. Zároveň také v sídlišti Víta Nejedlého

0
470
Foto: Městská policie Chrudim

V pondělí 23. října v 10.14 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v Malecké ulici parkuje vozidlo na vodorovném dopravním značení. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla.

Tři parkovačky v Široké ulici za porušení zákazu

O hodinu později vyjížděla hlídka strážníků do Široké ulice, kde měla podle oznamovatele parkovat vozidla v zákazu vjezdu. Strážníci zde nalezli celkem tři špatně parkující vozidla, za jejichž stěrače umístili parkovačky.

Parkovačky ve Sladkovského ulici za stání v protisměru

Do třetice řešili strážníci stížnost na špatné parkování krátce po poledni, tentokrát ve Sladkovského ulici, kde parkovala dvě auta v protisměru. I v tomto případě bylo oznámení vyřešeno umístěním výzev za stěrače vozidel.

V Pardubické ulici bránilo auto průjezdu jiných vozidel

Ze Sladkovského ulice se hlídka přesunula do Pardubické ulice, kde mělo vozidlo parkovat tak, že bránilo průjezdu ostatních vozidel. Stejně jako v předchozích případech byla za stěrač vozidla umístěna výzva pro nepřítomného řidiče. Průjezdnost vozidel byla ale zachována.

Žena upadla na nádraží do bezvědomí. Odvezla ji sanita

Po půl páté odpoledne prověřovali strážníci oznámení o ležící opilé ženě na vlakovém nádraží. Strážníci zde zjistili, že jde o ženu ze Stolan. Vzhledem k tomu, že dotyčná upadala do bezvědomí, byla na místo přivolána sanita, která ženu převezla k dalším vyšetřením.

Šestiletý chlapec kradl v chrudimském Kauflandu

Ve 20.06 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Kaufland zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží. Šetřením bylo zjištěno, že teprve šestiletý chlapec, který byl na nákupu se svou matkou, si do kapsy strčil bez jejího vědomí zboží v hodnotě 299 Kč, se kterým poté prošel přes pokladní zónu. Odcizené zboží bylo matkou následně zakoupeno. Chlapcovo jednání bude zadokumentováno a případ předán přestupkové komisi, aby věc s ohledem na nízký věk chlapce odložila.

Parkovačka časně nad ránem v sídlišti Víta Nejedlého

K dalšímu případu špatného parkování byla hlídka strážníků přivolána v úterý 24. října po půl šesté ráno, kdy v sídlišti Víta Nejedlého parkovalo vozidlo na vodorovném dopravním značení. Také toto oznámení bylo vyřešeno umístěním výzvy pro nepřítomného řidiče.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here