Druhý podzimní koncert chrudimského RetroBandu ve Spolkovém domě na Palackého třídě

0
655

Ve čtvrtek 26. října v 17 hodin se koná ve Spolkovém domě na Palackého třídě „Druhý podzimní koncert“ RetroBandu Chrudim, který zve svoje příznivce na populární skladby a nestárnoucí melodie. Vstupné činí 50 korun.

Hostem programu bude i loutkoherec Libor Štumpf

Retro Chrudim z.s. ve spolupráci s Chrudimskou besedou vás srdečně zve na druhý podzimní koncert s podtitulem „Zahraj si s námi“. Hrají a zpívají: kapela RetroBand Chrudim, Lenka Křičenská, Jan Stejskal a Libor Štumpf, principál loutkového divadla „Ahoj“ z Chrudimě se svým pořadem „Libor a Liborek“. Poprvé se také představí Ivo Fišer z Pardubic, který zazpívá několik swingových evergreenů a muzikálových melodií. Pořadem provází Jana Plítková.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: Kodlc Chrudim
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here