Hlídka strážníků dopadla na Palackého třídě vandala ze Slatiňan, který tady rozmlátil autobusovou zastávku

0
609
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 25. října před půl osmou ráno vykazovali strážníci ležícího muže z objektu na Školním náměstí. Šlo o místního bezdomovce, který za přítomnosti strážníka místo opustil.

Kdo rozbil zadní okno u audi na Resselově náměstí?

V 8.10 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že někdo rozbil zadní okno u jejího vozidla značky Audi, které bylo zaparkované na Resselově náměstí. Strážník událost zadokumentoval a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Dvanáct parkovaček na Tyršově náměstí za stání na zeleni

V 9.54 hodin oznámil místní občan parkování několika vozidel na veřejné zeleni na Tyršově náměstí. Hlídka zde oznámení vyřešila umístěním dvanácti výzev pro nepřítomné řidiče vozidel, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Dvojice zlodějů utekla z Penny marketu ve Václavské ulici

Krátce po desáté dopoledne vyjížděli strážníci do prodejny Penny Market ve Václavské ulici, kde mělo dojít ke krádeži zboží. Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že odsud dva muži podezřelí z krádeže už utekli. Jelikož ale nebylo podle pracovníků uvedené prodejny možno s určitostí říci, zda muži v prodejně skutečně něco ukradli, nebylo v tomto případě přestupkové jednání prokázáno.

Deset řidičů našlo parkovačku za stěračem v Pobřežní ulici

K dalšímu případu špatného parkování byli strážníci přivoláni před 19. hodinou do Pobřežní ulice. Hlídka zde zaregistrovala celkem deset špatně parkujících vozidel, na která byly vzápětí umístěny výzvy pro nepřítomné řidiče.

Parta mladíků, která rušila noční klid v Havlíčkově ulici, strážníkům utekla

Asi ve 22.30 hodin prověřovali strážníci stížnost na rušení nočního klidu v Havlíčkově ulici. Jak oznamovatelka uvedla, noční klid měl být rušen partou mladíků, která se hlasitě bavila za domem čp. 83. Hlídka tedy provedla kontrolu uvedené lokality, mladíci ale před hlídkou utekli. Následně zde byly prováděny opakované kontroly, na místě byl však už klid.

Noční dopadení vandala ze Slatiňan na Palackého třídě

Úspěšný zákrok zaznamenala hlídka strážníků o necelou půlhodinu později. Při pěší obchůzkové činnosti zaregistrovala v okolí Borzny řinčení skla. Strážníci vzápětí zjistili, že hluk pochází z autobusové zastávky na Palackého třídě. O chvíli později zde zadrželi mladíka ze Slatiňan, který rozbil několik skleněných výplní zastávky. Celý případ byl proto řádně zadokumentován a následný postup bude odvislý od vyčíslení způsobené škody majitelem zastávky.

Hádka mezi mužem a ženou v Husově ulici budila občany

Ve čtvrtek 26. října v 03.18 hodin vyjížděla hlídka strážníků k oznámení, že se v Husově ulici hádají u základní školy muž se ženou. Provedenou kontrolou nebyly však tyto osoby nalezeny a na místě byl klid.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here