Malý chlapec seděl před pátou ráno na lavičce u Borzny a čekal na strýce, který si něco vyřizoval v baru

0
790
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 26. října krátce po desáté dopoledne obdrželi strážníci oznámení od místní ženy, která na silnici mezi Slatiňany a obcí Kunčí zaregistrovala ležící kus plastu. Po příjezdu hlídky se tento rozměrný předmět nacházel mimo komunikaci a bezpečnost silničního provozu nijak neohrožoval. Celá věc byla následně ohlášena Správě a údržbě silnic, která provede jeho odstranění.

Ohlášení dopravního přestupku na Tyršově náměstí

Ve 12.43 hodin byli strážníci přivoláni na Tyršovo náměstí, kde nesprávně parkoval automobil, který oznamovateli znemožnil vyjetí vozidlem z parkovacího místa. Po příjezdu hlídky se k tomuto autu dostavil jeho řidič, který jej po vyřešení dopravního přestupku přeparkoval.

Opilý muž s dívkou v supermarketu na Palackého třídě

Před 17. hodinou volal na linku 156 místní občan s tím, že do supermarketu na Palackého třídě přišel opilý muž s malou dívkou. Oznamovatel uvedl obavu, aby dítě v doprovodu podnapilé osoby cestou z prodejny nevkročilo pod kola projíždějících automobilů. Hlídka v supermarketu ani v jeho okolí dvojici nezaregistrovala, proto oslovila personál prodejny, který strážníkům sdělil, že zmíněného muže nedoprovázelo dítě, nýbrž dospělá žena a společně pak odešli neznámo kam. Hlídka následně prověřila okolní ulice, avšak s negativním výsledkem.

Malý chlapec na lavičce u Borzny před pátou ráno

V pátek 27. října po páté ráno kontaktovala strážníky místní žena, která před nákupním centrem na Borzně zaregistrovala na jedné z laviček sedící dívku předškolního věku, která tam byla úplně sama. Po příjezdu hlídky vyšlo najevo, že se nešlo o dívku, nýbrž o chlapce, který byl tou dobou v doprovodu svého staršího bratra. Oba chlapci strážníkům sdělili, že čekají na svého strýce, který potřeboval zajít do místního baru, než všichni společně odjedou autobusem do Mladé Boleslavi. Poté hlídka jednala se strýcem chlapců, který nejevil známky požití alkoholu. Dotyčný uvedl, že obě děti čekaly chvíli venku, neboť je kvůli jejich věku nemohl vzít do podniku s sebou. Nakonec dodal, že za několik minut všichni společně odjedou autobusem. Protiprávní jednání strážníci tedy neshledali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here