Tradiční výstava chryzantém v Hlinsku nabízí i výprodej vystavených exponátů

0
1328

Klub Chryzantéma Českého zahrádkářského svazu, organizace Hlinsko v Čechách pořádá od pátku 27. října do neděle 29. října v Multifunkčním centru v Hlinsku při výpadovce ve směru na Poličku a Svitavy XXIX. hlineckou Výstavu chryzantém. Výstava je otevřena v pátek i v sobotu vždy od devíti do 17.00 hodin a v neděli od devíti do 14 hodin. V neděli ve 14 hodin se pak už tradičně uskuteční výprodej vystavených exponátů.

Přehlídka výpěstků z celé Českomoravské vysočiny

Letošní výstava v Hlinsku bude opět přehlídkou výpěstků z celé Českomoravské vysočiny. Představuje nesmírné množství hodin trpělivé a obětavé práce pěstitelů. Na výstavě najdeme chryzantémy drobnokvěté, velkokvěté, hrnkové, řízené – určené k řezu nebo na záhon. Bude opět těžké určit, která z nich je nejhezčí. Vystavují se výpěstky členů klubu. Součástí výstavy jsou obrázky malíře Vysočiny p. Pavla Chmelíka. Výstava obrazů je prodejní. Také jedinečná aranžmá jako doplňky exponátů se budou ucházet o Vaši přízeň.

Dokonalá přehlídka půvabů naší přírody

„Srdečně Vás zveme! Věříme, že si z výstavy odnesete poučení i inspiraci. Výstava bude dokonalou přehlídkou půvabů naší přírody zušlechtěné umnou rukou a citlivou duší člověka,“ zvou návštěvníky na výstavu hlinečtí zahrádkáři.

Video: AHPVIDEOHlinsko
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here