Herci pražského Divadla Palace zahrají na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha komedii Manželský poker

0
1624

Ve středu 1. listopadu v 19 hodin uvede pražské Divadlo Palace na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi komedii Manželský poker.

Hru napsal mistr francouzské konverzační komedie Marc Camoletti

O čem hra pojednává? Poker je naprosto geniální hrou především z toho důvodu, že díky své zdánlivé jednoduchosti, která přebíjí skrytou komplexnost, může oslovovat nejširší spektrum klientů. Přestože je poker považován za karetní hru, jedná se spíše o střet… V životě nastávají situace, kdy dochází k „vyložení karet na stůl“, takže „karty jsou rozdány“ a jednotlivá kola vysvětlování a slovních říček, které ve své hře popsal slavný autor, mistr francouzské konverzační komedie Marc Camoletti (mimochodem autor jedné z našich nejúspěšnějších komedií A do pyžam) Vás dokonale pobaví.

Hrají: Jiří Langmajer, Daniela Šinkorová, Kateřina Pindejová, Adéla Gondíková / Kristýna Janáčková / Jana Bernášková, Kristýna Janáčková / Michaela Sejnová, Jan Krafka, Petr Stach / Milan Tichý / Václav Liška

Režie: Petr Hruška
Uvádí Divadlo Palace, Praha

Vstupenky je možné koupit v předprodeji

Vstupenky na představení jsou k dispozici v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: Divadlo Palace
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here