Špatně zajištěné kusy polystyrénu z Kuštova sídliště Na Špici dělaly neplechu i druhý den

0
580
Foto: Boris Škorpík

V pondělí 30. října před osmou ráno kontaktoval místní občan strážníky s tím, že ve Vlčnovské ulici leží na mnoha místech polystyrén, který odvál vítr ze stavby v sídlišti Na Špici. O této skutečnosti byl informován příslušný pracovník realitní společnosti, který o události už věděl a právě zajišťoval úklid tohoto materiálu.

Dva velké uvolněné plechy v Nerudově ulici

Asi ve 14.30 hodin byli strážníci přivoláni do Nerudovy ulice, kde místní občan na střeše podniku zaregistroval dva velké plechy, které se vlivem větru uvolnily a hrozil jejich pád. Hlídka u této budovy zastihla jejího správce, který následně kontaktoval řemeslníky a požádal je, aby uvolněné plechy zajistili. Protože se tito pracovníci nemohli na místo dostavit, byli přivoláni hasiči, kteří uvolněné plechy na střeše odřízli a dopravil je dolů na zem.

Upadlý senior v zařízení v ulici Obce Ležáků

V 16.38 hodin požádala strážníky o pomoc prostřednictvím linky 156 pracovnice zařízení pro seniory v ulici Obce Ležáků, neboť jeden z jejich klientů upadl a sama jej nedokázala zvednout. Hlídka tedy nezraněného seniora vyzvedla a usadila jej na přistavený invalidní vozík. Muž poté zůstal v péči přítomné pracovnice a strážníci odjeli.

Kdo zboural kruhový objezd ve Vlčnovské ulici?

Po 19. hodině vyjeli strážníci na základě telefonátu místního občana do Vlčnovské ulice, kde mělo dojít k poškození okružní křižovatky. Hlídka oznámení prověřila, a jelikož vše nasvědčovalo tomu, že příčinou poškození kruhového objezdu byla dopravní nehoda, byla sem přivolána Policie ČR, která věc převzala do své kompetence.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here