Opilá seniorka se pomočila v restauraci v Novoměstské ulici. Se třemi promile skončila na záchytce

0
1157
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 2. listopadu v 8.40 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že v sídlišti Na Větrníku pálí žena jakési věci mezi zaparkovanými vozidly. Přivolaná hlídka zde ženu nalezla. Pálení ohně bylo hlídkou zadokumentováno a následně bude jednání ženy postoupeno k dořešení příslušnému správnímu orgánu.

Strážníci se pokoušeli neúspěšně chytit psa ve Škrovádu

Okolo desáté dopoledne vyjížděla hlídka strážníků do Škrovádu, kde se měl údajně už třetí den u jednoho z domů nacházet malý černý pes. Hlídka psa nalezla, avšak vzhledem k jeho plachosti jej nebylo možné odchytnout.

Chybějící kryt kanálu ve Střelecké ulici

Ve 14.27 hodin oznámil pozorný občan, že ve Střelecké ulici chybí na jednom z kanálů kryt. Hlídka na místě otvor ohraničila páskou a o celé věci vyrozuměla kompetentní osobu. Kryt měl být vrácen na místo v pátek 3. listopadu.

Pomočená opilá žena v restauraci v Novoměstské ulici

V 15.08 hodin přijali strážníci oznámení o tom, že je v jedné z restaurací v Novoměstská ulici opilá žena, která se zde pomočila. Hlídka zjistila, že jde o pětasedmdesátiletou ženu z Chrudimi, která byla silně opilá. Neorientovala se a nebyla schopna samostatné chůze. Vzhledem k těmto skutečnostem byla převezena k vyšetření do Chrudimské nemocnice, kde se podrobila dechové zkoušce s výsledkem 3,00 promile alkoholu. Po provedeném vyšetření rozhodl lékař o jejím převozu a umístění do protialkoholní záchytné stanice.

Stížnost na zmatečné dopravní značení v sídlišti Víta Nejedlého

Okolo 16. hodiny prověřovali strážníci oznámení o údajném zmatečném dopravním značení v sídlišti Víta Nejedlého. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že je dopravní značení umístěno podle vydaného rozhodnutí.

Místní bezdomovec ležel na Resselově náměstí

Krátce po 18. hodině oznámil mísní občan na linku 156, že na Resselově náměstí leží nějaký muž. Strážníci zjistili, že jde o místního bezdomovce. Ten se po probuzení orientoval a z místa v pořádku odešel.

Na obrubníku v Průmyslově ulici seděl zakrvácený muž

Krátce před 19.30 hodin vyjížděli strážníci do Průmyslové ulice, kde měl podle oznamovatelky sedět už delší dobu na obrubníku muž. V tomto případě bylo zjištěno, že jde o muže z Chrudimi, který upadl a krvácel z nosu. Hlídka muži poskytla první ošetření a následně přivolala sanitu, jejíž posádka si zraněného od strážníků převzala.

Strážníci museli ve Filištínské ulici vzbudit chlapíka ze Svitav

K dalšímu oznámení o ležícím muži vyjížděla hlídka po 21. hodině do Filištínské ulice. Zde byl nalezen ležící muž, v němž byl ztotožněn občan ze Svitav. Muž byl se po probuzení orientoval a byl schopen samostatné chůze. Podle jeho sdělení tu čekal na kamaráda, který měl klíče od jejich ubytování.

Stížnost na rušení nočního klidu v Revoční ulici

Ve 22.40 hodin přijali strážníci oznámení o rušení nočního klidu v Revoluční ulici. Provedenou kontrolou nebyl však žádný hluk na místě zjištěn.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here