Nejdojemnější komedie Woody Allena Mocná Afrodíté na prknech Divadla Karla Pippicha v Chrudimi

0
522

Ve středu 8. listopadu v 19 hodin uvede pražské Divadlo Pod Palmovkou na Hlavní scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi nejdojemnější komedii Woody Allena o mileneckém mnohoúhelníku nazvanou Mocná Afrodíté.

Hrdiny jsou obyčejní lidé s obyčejnými přáními a touhami

Divadelní hra vychází z filmového scénáře Woodyho Allena. Manželka Lennyho Weinriba jednoho dne adoptuje malého chlapečka, který okolí oslňuje svým nadáním a schopnostmi. Když se Lenny rozhodne překročit pravidla a pokusí se přes zákaz zjistit, kdo je chlapcovou biologickou matkou, spustí řetězec neuvěřitelných situací, které vyprovokují k akci dokonce i opravdový antický chór… Allenova Mocná Afrodíté je nesmírně zábavná a chytrá komedie, jejímiž hrdiny jsou vcelku obyčejní lidé s obyčejnými přáními a touhami, do jejichž života fatálně vstoupí láska a náhoda. V tom Allenova slavná komedie připomíná antické tragédie, přestože má naštěstí do tragiky opravdu hodně daleko a naopak patří mezi nejoptimističtější, nejzábavnější a nejdojemnější díla Woody Allena. V představení je použita skladba autorů Larryho Shaye, Marka Fishera a Joa Goodwina When You’re Smiling. Hudba v představení je užita na základě licence OSA.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji

Vstupenky na představení jsou k dispozici v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Hrají: Zdeněk Kupka, Tereza Dočkalová, Vendula Fialová, Stanislav Šárský
Režie: Vojtěch Štěpánek
Uvádí Divadlo Pod Palmovkou

Video: Divadlo pod Palmovkou
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here