Na parkovišti na Podhůře byl nalezen uhynulý kříženec německého ovčáka bez evidenční známky

0
557
Ilustrační foto: Pixabay.com

V sobotu 4. listopadu po desáté dopoledne informoval strážníky místní občan o tom, že na Tyršově náměstí parkuje nesprávně automobil a došlo zde ke zhoršení průjezdnosti. Hlídce se podařilo kontaktovat majitele auta, který uvedl, že jeho automobil užívá jeho dcera, kterou okamžitě vyrozumí. Když se řidička dostavila k vozidlu, sdělila, že zde zastavila proto, aby vyložila dětský kočárek. Poté vozidlo přeparkovala a s hlídkou vyřešila dopravní přestupek.

Uhynulý kříženec německého ovčáka na Podhůře

Krátce po poledni vyjeli strážníci na základě telefonického oznámení na Podhůru, kde žena zaregistrovala na parkovišti uhynulého psa. Šlo o křížence německého ovčáka černé barvy, který neměl evidenční známku. Hlídka zvíře uložila do přepravního boxu a dopravila jej do veterinární kliniky, kde byl pes ponechán k odborné likvidaci.

Dvě parkovačky po stížnosti v ulici J. E. Purkyně

O několik minut později obdrželi strážníci stížnost na nesprávně parkující automobily v ulici J. E. Purkyně. Hlídka zde našla dvě takto zaparkovaná auta, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Mladík zadržený při krádeži v chrudimském supermarketu

Ve 20.28 hodin byli strážníci přivoláni do supermarketu v ulici SNP, kde došlo ke krádeži zboží. Osobou podezřelou z krádeže byl mladík z Heřmanova Městce, který se ke svému jednání doznal. Hlídka mu tedy uložila pokutu.

Stížnost na rušení nočního klidu na Palackého třídě

Před půlnocí volala na linku 156 místní žena s tím, že na Palackého třídě dochází k rušení nočního klidu jednak hlasitou hudbou, která zní z baru, a také hlasitým hovorem lidí, kteří před barem postávají a baví se. Po příjezdu hlídky postávalo před uvedeným podnikem několik osob, které vzájemně poklidně hovořily a nijak nekřičely. Hudbu v okolí baru slyšet nebylo. Protiprávní jednání strážníci tedy nezaregistrovali.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here