Kdo vyškrábal dvěma chrudimským ženám na kapotu auta hanlivé obrazce? Je na strážnících, aby to zjistili

0
590
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve středu 8. listopadu před osmou ráno volala místní žena na linku 156 s tím, že jí v Soukenické ulici neznámý pachatel poškrábal vozidlo, konkrétně dveře k zavazadlovému prostoru. Celý případ byl tedy hlídkou zadokumentován a další postup bude odvislý od výsledků provedených šetření.

Bezdomovec žebral v Topoli u starousedlíků jídlo

Po 14. hodině vyjížděli strážníci do obce Topol, kde se měl pohybovat bezdomovec, který měl zvonit na zvonky domů a žádat o jídlo. Provedenou kontrolou nebyl ale nikdo takový nalezen.

Pes odchycený ve Slatiňanech skončil v kotci úřadu

Ve 14.52 hodin přijali strážníci oznámení ženy z tísňové linky 112, že ve Slatiňanech odchytla volně pobíhajícího psa. Hlídka psa tedy převzala a následně jej umístila do kotce na městském úřadě. O věci byl vyrozuměn odpovědný pracovník úřadu.

Hanlivé obrazce na kapotě auta v Olbrachtově ulici

K druhému případu poškrábaného auta vyjížděli strážníci po 15. hodině, tentokrát do Olbrachtovy ulice. Zde na hlídku čekala oznamovatelka, která strážníkům ukázala dvě místa na svém vozidle, na která neznámý pachatel vyryl hanlivé obrazce. I zde byl případ zadokumentován a stejně jako v předchozím případě se bude další postup odvíjet od výsledků provedených šetření.

Tři parkovačky rozdané v Družstevní a Malecké ulici

V 15.59 hodin volal místní muž na linku 156 s tím, že na křižovatce ulic Družstevní a Malecká parkuje dodávkové vozidlo, které brání výhledu. Strážníci oznámení vyřešili umístěním tří výzev pro nepřítomné řidiče vozidel.

Další parkovačka v Malecké ulici po 21. hodině

Do Malecké ulice se hlídka na základě telefonického oznámení vrátila po 21. hodině ještě jednou, to když zde mělo stát vozidlo na vodorovném dopravním značení. I v tomto případě bylo oznámení vyřešeno umístěním výzvy za stěrač parkujícího vozidla.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here