Parta výrostků rušila házením petard v okolí autobusového nádraží místní obyvatele

0
812
Ilustrační foto: Pixabay.com

Ve čtvrtek 9. listopadu v 15.34 hodin volal muž na linku 156 s tím, že ve Slatiňanech před základní školou kouří mládež marihuanu. Strážníci zde hovořili se skupinou pěti chlapců, kteří tady hráli fotbal. Žádné kouření u nich ale nebylo zjištěno.

Planý výjezd strážníků do Jiráskovy ulice

Krátce po 17. hodině vyjížděla hlídka strážníků k oznámení o špatném parkování. Jak oznamovatelka uvedla, na křižovatce ulic Jiráskova a Alešova mělo parkovat v křižovatce vozidlo značky Ford. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že uvedené vozidlo v křižovatce neparkuje. Přestupkové jednání tedy nebylo zjištěno.

Neopravněné parkování na místě pro invalidu v sídlišti Na Větrníku

K dalšímu oznámení o špatném parkování vyjížděla hlídka před půl sedmou večer, tentokrát do sídliště Na Větrníku. Zde mělo u domu čp. 1396 neoprávněně parkovat vozidlo na místě vyhrazeném pro osoby se zdravotním postižením. K uvedenému vozidlu se dostavil řidič, se kterým byl přestupek zadokumentován a následně bude postoupen k dořešení věcně příslušnému správnímu orgánu.

Házení petard u podchodu na autobusovém nádraží

V 19.08 hodin přijal operační pracovník městské policie oznámení o tom, že jsou u podchodu na autobusovém nádraží tři mladíci a hází tam petardy. Hlídka provedla kontrolu uvedeného místa i blízkého okolí, avšak mladíky nenalezla.

Zablokovaný výjezd z garáže ve Škroupově ulici

V pátek 10. listopadu v 06.34 hodin volal místní občan na linku 156 s tím, že mu před jeho garáží ve Škroupově ulici stojí cizí auto. Hlídka prostřednictvím lustrace zjistila a posléze i kontaktovala majitele uvedeného vozidla, který se vzápětí dostavil na místo a automobil přeparkoval. Přestupek s ním byl vyřešen uložením pokuty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here