Městské kino Chrudim láká seniory na romantickou komedii v hlavní roli s Reese Witherspoon

0
632

Městské kino Chrudim zve ve čtvrtek 16. listopadu v 10 hodin dopoledne seniory za zvýhodněné vstupné na americkou romantickou komedii s titulky „Který je ten pravý?“ v hlavní roli s Reese Witherspoon. Film produkovala mistryně romantických komedií Nancy Meyers, která natočila snímky Po čem ženy touží, Lepší pozdě nežli později, Prázdniny nebo Nějak se to komplikuje.

Život naruby po jedné bujaré narozeninové oslavě

Držitelka Oscara Reese Witherspoon se v nové romantické komedii ocitne v obležení mladých mužů a bude se ptát sama sebe „Který je ten pravý?“. Po rozchodu s manželem chce Alice začít znovu od začátku a povede se jí to opravdu na jedničku. Možná až moc. Díky bujaré narozeninové oslavě se její život obrátí naruby a dovede jí až do chvíle, kdy má doma najednou své dvě děti, mladého milence, jeho dva kamarády a bývalého manžela.

Nebezpečně se rozvíjející romantický vztah

Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkama! „Na svoje narozeniny to vždycky přeženu, utrhnu se ze řetězu . . a pak zpátky do normálu,“ těší se Alice. S návratem do normálu to ale nebude vůbec žhavé a její život nabere zcela nečekaný směr. Na oslavě potkává tři mladíky, s jedním z nich stráví noc a všem pak nabídne, že u ní mohou chvíli bydlet. Najednou má v domě o dost větší rodinu a také nebezpečně se rozvíjející romantický vztah, snad dokonce lásku. A pak se ve dveřích objeví bývalý manžel s kufrem v ruce.

Komedie / USA / 2017 / 97 min / titulky
Režie: Hallie Meyers-Shyer
Scénář: Hallie Meyers-Shyer
Kamera: Dean Cundey
Hudba: John Debney
Hrají: Reese Witherspoon, Michael Sheen, Nat Wolff, Pico Alexander, Jon Rudnitsky, Candice Bergen

Video: BontonfilmCZ
Zdroj: YouTube.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here