Stavba kanalizace na Palackého třídě přilákala partu výrostků. Rozházela zde značky a naházela stavební materiál do vozovky

0
583
Foto: Kodl Cr

V pátek 10. listopadu před desátou dopoledne byli strážníci přivoláni místní ženou do Malecké ulice, kde zaregistrovala volně pobíhajícího psa menšího vzrůstu, který zaběhl neznámo kam. Hlídka následně prověřila zmíněnou ulici i okolí, avšak s negativním výsledkem.

Zadržená mladá zlodějka zaplatila strážníkům pokutu

Ve 13.47 hodin volala na linku 156 pracovnice supermarketu na Palackého třídě s tím, že v jejich prodejně došlo ke krádeži zboží. Hlídka v supermarketu zastihla podezřelou mladou ženu, jež se pokusila z prodejny odcizit alkohol. Protože se následně ke svému jednání doznala, vyřešili s ní strážníci přestupek uložením pokuty.

V ulici SNP pobíhal mezi supermarkety jezevčík

Asi ve 20.30 hodin vyjeli strážníci na základě telefonátu občana do ulice SNP, kde se měl mezi supermarkety volně pohybovat jezevčík. Hlídka jeje hledala, ale nenašla.

Parta výrostků řádila na stavbě nové kanalizace

V sobotu 11. listopadu krátce po šesté ráno obdrželi strážníci telefonické oznámení, že v křižovatce ulic Palackého a Vrchlického parta mládeže pokácela přenosné dopravní značení a stavební materiál z probíhající stavby naházela do vozovky. Při příjezdu hlídky se zde už nikdo nenacházel. Strážníci tedy dopravní značení umístili do správné polohy a stavební materiál z komunikace odstranili.

Auto bránilo v ulici Dr. Václava Peška ve výjezdu ze školy

O několik minut později kontaktoval telefonicky strážníky občan, který u školy v ulici Dr. Václava Peška zaregistroval nesprávně zaparkovaný automobil, jehož řidič porušil vodorovné dopravní značení žluté barvy. Protože vozidlo zároveň bránilo ve výjezdu z areálu školy, byla zjištěna jeho majitelka, kterou se hlídce podařilo kontaktovat. Ta se po chvíli dostavila na místo a po vyřešení dopravního přestupku svůj automobil přeparkovala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here