Na Resselově náměstí hořelo auto a v Novoměstské ulici někdo přejel muže ležícího na silnici

0
459
Foto: Kodl Cr

V neděli 19. listopadu před polednem vyjeli strážníci na základě telefonátu místního občana do sídliště U Stadionu, kde parkovaly automobily na zeleni. Hlídka zde zaregistrovala celkem tři vozidla, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče, které si předvolala k projednání dopravního přestupku.

Strážníci vykázali z prostoru zastávky na Palackého třídě tři bezdomovce

Ve 12.45 hodin obdrželi strážníci telefonické oznámení o bezdomovcích, kteří se zdržovali na autobusové zastávce na Palackého třídě. Hlídka odsud následně tři muže bez domova, kteří nikam necestovali, z prostoru zastávky vykázala.

Parkovačka na špatně parkujícím autě v Havlíčkově ulici

Ve 13.03 hodin byli strážníci přivoláni do Soukenické ulice, kde v křižovatce s Havlíčkovou ulicí nesprávně parkoval automobil. Hlídka za jeho stěrač umístila výzvu pro nepřítomného řidiče.

Odchycení volně pobíhajícího psa v Čáslavské ulici

Zhruba o čtvrt hodiny později zaregistrovali strážníci během hlídkové činnosti v Čáslavské ulici volně pobíhajícího psa. Šlo o křížence středního vzrůstu a světlé barvy. Hlídka tedy zvíře odchytla a následně jej dopravila do psího útulku v Sečské ulici, kde byl pes umístěn do připraveného kotce.

Strážníci se pokusili uhasit hořící automobil na Resselově náměstí

V 15.04 hodin zaregistroval operátor městské policie prostřednictvím městského kamerového systému hořící automobil na Resselově náměstí. Přivolaní strážníci se pokusili vozidlo uhasit za použití ručního hasicího přístroje. Následně se na místo dostavili profesionální hasiči, kteří automobil dohasili.

Auto zablokovalo v sídlišti Na Šancích průjezd ulicí

Před 20. hodinou přijali strážníci oznámení o nesprávně zaparkovaném automobilu v sídlišti Na Šancích, které zde bránilo v průjezdu ulicí. Hlídka oznámení prověřila a na místo přivolala odtahovou službu, aby vozidlo z komunikace odstranila. Před jejím příjezdem se však k automobilu dostavila jeho řidička, která vozidlo neprodleně přeparkovala a poté s přítomnými strážníky vyřešila dopravní přestupek.

Kdo přejel v Novoměstské ulici muže ležícího na silnici?

Ve 21.45 hodin volala na linku 156 místní žena s tím, že před domem v Novoměstské ulici leží na silnici neznámý muž, do kterého právě narazil projíždějící automobil. Po příjezdu hlídky byla už na místě hlídka Policie ČR, která událost šetřila.

Bezdomovec přespával ve vestibulu České spořitelny

V pondělí 20. listopadu v 5.50 hodin byli strážníci přivoláni do budovy České spořitelny na Palackého třídě, kde ve vestibulu spal bezdomovec. Hlídka proto muže z Chroustovic probudila a z budovy vykázala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here