Poctivá nálezkyně odevzdala strážníkům dvě tisícikoruny, které našla u bankomatu České spořitelny

0
386
Foto: Pixabay.com

V sobotu 18. listopadu po osmé ráno požádala o příjezd strážníků obyvatelka ulice Pod Kopcem, neboť na její zahradu vběhl cizí pes. Hlídka bernského salašnického psa bez evidenční známky tedy odchytla a dopravila jej do psího útulku v Sečské ulici, kde byl umístěn do připraveného kotce.

Nezajištěný automobil na parkovišti v ulici Čs. partyzánů

Ve 12.09 hodin upozornil místní občan strážníky na to, že na parkovišti v ulici Čs. partyzánů parkuje automobil, který má otevřené dveře a v jeho okolí se nikdo nenachází. Hlídka provedenou lustrací vozidla zjistila jeho majitele z okresu Broumov, který se vzápětí dostavil na místo a po kontrole interiéru vozidlo zajistil.

Pokuta za krádež v supermarketu na Palackého třídě

Asi ve 12.30 hodin vyjeli strážníci na základě telefonátu na Palackého třídu, kde došlo v supermarketu ke krádeži zboží. V přítomnosti hlídky se poté podezřelý muž z Chrudimi ke svému jednání doznal, proto s ním strážníci vyřešili přestupek uložením pokuty.

Muže podezřelého z krádeže zbavili strážníci podezření

Přesně v 18.30 hodin byli strážníci znovu přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde mělo dojít k další krádeži zboží. V tomto případě však podezřelý muž z Chomutova uvedl, že z prodejny nic neodcizil a s hlídkou spolupracoval. Následným šetřením v prodejně nebylo shledáno přestupkové jednání a hlídka z místa odjela.

Muž ležící na zemi před prodejnou v Havlíčkově ulici

Asi v 19.15 hodin upozornila místní žena na lince 156 na to, že před prodejnou potravin v Havlíčkově ulici leží na zemi bezdomovec. Hlídka v něm zjistila místního obyvatele, kterému pomohla vstát. Muž se cítil zdravotně v pořádku a posadil se na lavičku. Strážníci poté na tomto místě prováděli nepravidelné kontroly.

Žena nalezla u bankomatu spořitelny dvě tisícikoruny

Minutu před půl 22. hodinou obdrželi strážníci telefonické oznámení od ženy, která nalezla na zemi u bankomatu České spořitelny na Palackého třídě dvě tisícikorunové bankovky. Přivolaná hlídka od nálezkyně bankovky převzala a následně je odevzdala do depozitu Oddělení ztrát a nálezů MěÚ Chrudim.

Hlasitá hudba z restaurace rušila noční klid U Stadionu

Ve 23.16 hodin si obyvatel sídliště U Stadionu stěžoval na velmi hlasitou hudbu v místní restauraci. Hlídka proto jednala s obsluhou podniku, která hudbu ztišila a zároveň uzavřela otevřená okna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here