Tři krádeže během jediného dne v supermarketu na Palackého třídě. Zadrženi byli čtyři zloději

0
513
Foto: Pixabay.com

V pátek 17. listopadu v 8.20 hodin volal na linku 156 místní muž s tím, že ve Slezské ulici parkují automobily na chodníku. Hlídka zde zaregistrovala celkem pět vozidel, za jejichž stěrače umístila výzvy pro nepřítomné řidiče.

Mladík ze Slovenska kradl v supermarketu na Palackého třídě

Několik minut po poledni byli strážníci přivoláni do supermarketu na Palackého třídě, kde došlo ke krádeži zboží. Osobou podezřelou ze spáchání přestupku proti majetku byl mladý muž ze Slovenska, který se ke svému jednání doznal, a hlídka s ním vyřešila přestupek uložením pokuty.

Dvojice se v téže prodejně snažila ukrást drogistické zboží

Před 14. hodinou obdrželi strážníci telefonické oznámení, že v supermarketu na Palackého třídě došlo opět ke krádeži zboží. V prodejně hlídka zastihla tentokrát dva muže, z nichž každý se pokusil z prodejny odcizit drogistické zboží. Strážníci oběma uložili pokuty a zadržené zboží vrátili zpět do prodeje.

Do třetice došlo k zadržení zloděje z Chroustovic. Lákal ho alkohol

V 18.52 hodin vyjeli strážníci na základě telefonátu ostrahy prodejny do supermarketu na Palackého třídě, kde se tentokrát muž s bydlištěm v Chroustovicích pokusil odcizit láhev alkoholu. Protože se muž ke svému jednání přiznal, vyřešili s ním strážníci přestupek pokutovým příkazem.

Obyvatel ubytovny v ulici Čs. armády si zalomil v zámku klíč

V sobotu 18. listopadu krátce před třetí ráno volala na linku 156 žena s tím, že je na ubytovně v ulici Čs. armády agresivní muž. Strážníci zjistili, že zdejší obyvatel, který se vrátil do ubytovny v mírně podnapilém stavu, při odemykání svého pokoje zalomil v zámku klíč. Při následném otevírání dveří pak způsobil hluk, což vyrušilo oznamovatelku. Ta nakonec přítomné hlídce uvedla, že dotyčný muž šel spát, a dodala, že se vlastně vůbec nic nestalo.

Muž ležící na lavičce před klubem v Průmyslové ulici

Přesně ve tři ráno přijali strážníci telefonát od místního občana, který před klubem v Průmyslové ulici zaregistroval muže ležícího na lavičce. Pro vytíženost hlídky byla požádána o spolupráci při prověření tohoto oznámení Policie ČR, která na místo vyslala policisty. Následně se sem dostavili i strážníci, kteří v uvedeném muži zjistili obyvatele Trhové Kamenice. Protože se orientoval a byl zdravotně v pořádku, z místa odešel sám.

Napadení muže před barem v Široké ulici půjde před komisi

Ve 4.43 hodin byli strážníci přivoláni do Široké ulice, kde došlo před barem k fyzickému napadení muže. Ten hlídce uvedl, že byl napaden neznámým mužem. Strážníci poté zjistili totožnost podezřelého muže i přítomných svědků napadení a událost zadokumentovali. Spisový materiál bude nyní postoupen k vyřízení přestupkové komisi Městského úřadu v Chrudimi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here