Strážníci rozdávali parkovačky v Heydukově a Malecké ulici a také v ulici Strojařů

0
571
Parkovačka v Malecké ulici. Foto: archiv

V úterý 21. listopadu v 10.26 hodin oznámil pracovník ostrahy obchodního domu Albert zadržení osoby podezřelé z krádeže zboží. Hlídka o chvíli později zjistila, že podezřelou z krádeže je třiadvacetiletá žena z Němčic. Ta měla v prodejně odcizit zboží za bezmála dva tisíce korun. Jelikož se žena ke svému jednání doznala, byl s ní přestupek vyřešen uložením pokuty.

Žena upozornila na komplikovaný průjezd ulicí Strojařů

V 11.37 hodin volala místní žena na linku 156 s tím, že v ulici Strojařů komplikuje průjezd vozidel špatně parkující vozidlo značky Škoda Octavia. Oznámení zde bylo vyřešeno umístěním jedné výzvy pro nepřítomného řidiče vozidla, který byl předvolán k projednání dopravního přestupku.

Parkovačka za porušení zákazu stání v Heydukově ulici

O necelou půlhodinu později vyjížděla hlídka strážníků do Heydukovy ulice, kde mělo několik vozidel porušovat dopravní značení zákazu stání. Strážníci v uvedené lokalitě nalezli jedno špatně parkující vozidlo, na které opět umístili výzvu pro nepřítomného řidiče.

Zablokovaný výjezd z garáže v Husově ulici

Třetí případ špatného parkování řešili strážníci před 17. hodinou. Jak oznamovatel uvedl, před jeho garáží v Husově ulici parkovalo vozidlo značky Peugeot, které mu bránilo výjezdu z garáže. Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že už se vozidlo na místě nenachází.

Čtvrtá stížnost na špatné parkování během jediného dne

Ve 20.12 hodin přijal operační pracovník městské policie v pořadí už čtvrtou stížnost na špatné parkování. Tentokrát šlo o parkování vozidla na vodorovném dopravním značení v Malecké ulici. I tady byla na vozidlo umístěna výzva.

Krádež nebyla muži v chrudimském Kauflandu prokázána

Po 21. hodině byla hlídka strážníků přivolána do obchodního domu Kaufland, kde byl zadržen muž podezřelý z krádeže zboží. Provedeným šetřením nebyla však krádež prokázána, a to zejména proto, že u muže nebylo nalezeno žádné odcizené zboží.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here