Dvě pohádky najednou na Malé scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi. Mají naučit děti správné výslovnosti

0
478

Malé divadélko Praha uvede v sobotu 25. listopadu v 10 hodin dopoledne na Malé scéně Divadla Karla Pippicha v Chrudimi pořad, který obsahuje dvě pohádky najednou – O Červené Karkulce a Krabičková pohádka. Vystoupení je určeno dětem ve věku od tří do osmi let.

Děti se stanou přímo spolutvůrci představení

První klasická “O Červené Karkulce” je hrána dvěma maňásky (Karkulka, babička) a maskami (vlk, myslivec), se kterými vystupuje postava Pana Pohádky, který celý příběh vypráví. Druhá Krabičková pohádka má jednoduchý příběh, ve kterém vystupuje král Krabicius, princezna Krabička, babice Krabice a drak Krabičák. Pohádka slouží jako cvičení na výslovnost. Děti jsou přímo spolutvůrci představení. Místo loutek se používají malované dřevěné krabice.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji

Vstupenky na představení jsou k dispozici také v předprodeji v Divadle Karla Pippicha na telefonním čísle 603 881 003 od pondělí do čtvrtka vždy od 14 do 18 hodin, v pátek potom od 14 do 17 hodin, nebo v Turistickém informačním centru na Resselově náměstí na telefonním čísle 773 993 333 či od pondělí do pátku v době od osmi do 12 hodin a poté od 12.30 do 16 hodin.

Video: 26Jacquelin
Zdroj: YouTube.com

Foto: Chrudimská beseda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here